Parker Whyte ile ağır hurdada kaybeder

Dillian Whyte, Joseph Parker’a karşı bir hakka sahip.

Dillian Whyte, Joseph Parker’a karşı bir hakka sahip.

DILLIAN WHYTE, ağır ağırlığa sahip Joseph Parker’ı puanla bozguna uğratmak için geç bir korkuttu ve dünya şampiyonluğundaki bir şut için davasında bulundu.

İki savaşçı, O2 Arena’da, 12 dakikalık bir hurdayla, son zil sesini duymak için her iki kurtarıştan elde edilen bir kartla dolu bir kart açtı.

Parker parlak bir şekilde başladı, açılış saniyelerinde hızlı bir-iki kombinasyona geçerken, aynı zamanda partizan kalabalığından temiz bir görüntü çizerek ilk güçlü bir şekilde bitirdi.

Hakem Ian John Lewis, hakem Ian Los Angeles’ın ikinci turda bir vücut vuruşuyla düştüğü yargılamasında hızlı bir vuruşla karşılaştı, ancak yine de replaylar, çiftin kafaları çarptığında en büyük darbe geldiğini öne sürdü.

Yine de, başarı anı tarafından kovalanan, Whyte yarışma kontrolü güreşti.

Londralı, ringin merkezini ele geçirdi ve Parker’ın rakibine karşı baskını zorladı.

Dolu oyunda dördüncü sırada iki kez uyarıldı, Whyte bir atış yapmaya istekliydi – yüzünü, yuvarlak yedide bir kombinasyonla yakalandığında bir gülümseme gülümsedi.

Kısa bir sol kanca Parker’ın çenesine süzülen iniş yaptığı için, sekizinci saatte cesedini yuvarladı ve onu yere düşürmek için yere yığılmasını sağladı.

Bu aşamada, Parker’ın ikinci bir yenilgiye doğru kaydığı görüldü, ancak olağanüstü bir güçlenme karakteri gösterdi – toparlanmanın etkileyici güçlerinden bahsetmeden geç bir saldırı başlattı.

Nihayet son turda sola dönüyordu, onu aşağı doğru gönderiyordu, ancak tekrar yükselişini ve sonuna kadar ilerlemesini sağladı ve skor kartında oybirliğiyle zafer elde etmesini sağladı.

– 113-112, 114-111 ve 115-110 kararları, Londralı WBC gümüş ve WBO Uluslararası kayışlarını güvence altına alıyor. Daha da önemlisi, yine de, bölümdeki iki baskın isim Anthony Joshua veya Deontay Wilder’ı ele geçirme şansı için onu sıraya itiyor.

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın