Orman’dan Dorukhan Toköz transferine 5-6 milyon komik rakam!

Orman'dan Dorukhan Toköz transferine 5-6 milyon komik rakam!

Orman’dan Dorukhan Toköz transferine 5-6 milyon komik rakam açıklaması yapıldığı ve bu fiyatların algı için ortaya atıldığın söylediği belirtildi.

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, takımın son günlerde en çok konuşulan transfer gündemine dair bazı isimler için açıklama yaptı iddiaları var. Takıma geldikten sonra orta sahada açılan boşluğa girdikten sonra performansı ile ilk 11’de formayı kapan Dorukhan için yazılıp çizilen 5-6 milyonluk transfer tekliflerine başkan komik rakam demiş.

Takımdan gönderilecek diğer oyuncular için ödemelerden tasarruf düşünülürken, satılması planlanan futbolcular arasında henüz Dorukhan’ın ismi geçmezken İspanya‘dan gelen transfer teklifleri basında yer aldı.

Bu tekliflerin çeşitli basın yayın organlarında 6 milyona kadar çıkan fiyat aralığında olması üzerine sosyal medya fan sayfalarında ki yorumlarda “bu paralara göndermeyelim” şeklinde itirazlar vardı. Ancak aklın yolu bir olduğu belli oldu ve başkandan geldiği iddia edilen bir sözle de oyuncunun bu fiyatlara satılmayacağı belli oldu.

Fikret Orman‘ın Dorukhan için “Zamanı geldiğinde onu en güzel kulübe gönderirim. Bu şekilde 5-6 milyon paralarla bize algı operasyonu yapıyorlar. Dorukhan, Avrupa standartlarında bir futbolcu ve her şeyin bir zamanı var” dediği öğrenildi.

Orman'dan Dorukhan Toköz transferine 5-6 milyon komik rakam!
Orman’dan Dorukhan Toköz transferine 5-6 milyon komik rakam!

Check Also

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle - FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz ) maçı canlı izle seçeneği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir