Orman : Vagner Love FIFA'ya şikayet edecekse biner uçağa İsviçre'ye gider
Orman : Vagner Love FIFA'ya şikayet edecekse biner uçağa İsviçre'ye gider

Orman : Vagner Love FIFA’ya şikayet edecekse biner uçağa İsviçre’ye gider

Fikret Orman Isparta‘da ki programı kapsamında basın mensuplarının sorularını cevapladı ve Vagner Love‘un FIFA‘ya şikayet edecekmiş konusuna da değindi. Vagner Love FIFA’ya şikayet edecekse biner uçağa İsviçre’ye gider, FIFA’nın merkezi orada dedi.

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, Love’ı büyük umutlarla aldık, hatta bizi şampiyon yapacak diye umutlanarak bonservisiyle aldık dedi. Ancak daha sonradan Beşiktaş’ta Love uyuşmadı, tutmadı ve beklenileni bir türlü veremedi dedi. Gol yollarında yaşanan büyük sıkıntılar yüzünden kaçan puanlar yüzünden takımda birçok forvet olmasına rağmen verim alınamadığını belirtti.

Kulüpler birliği başkanı olarak hiçbir futbolcumuzun bizde alacağı kalmadı ancak en ufak bir problemde en çok konuşulan biz oluyoruz açıklaması yaptı. Geçen günlerde spor yazarı Mehmet Demirkol’un yazdığı yazının da çok hoşuna gittiğini belirterek Pepe’nin bizden 100 küsur bin lira alacağı var evet ama Beşiktaş hiç kimseye borcu kalan bir kulüp değil. Bu alacak verecek meseleleri sürekli olarak var olan meseleler. Diğer kulüplerin içinde bulunduğu mali sıkıntılar göz önündeyken ve bizde böyle bir problem yokken çıkıp ufak rakamları büyütüyorlar dedi.

Beşiktaş takımı içerisinde verimsiz olan futbolcuların devre arası transfer sezonu bitinceye kadar teklif gelmesi halinde satılacaklarını belirten Fikret Orman, gelirlerimize göre planlarımızı da esnetebiliriz dedi.

Check Also

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz? Gerçektende diğer kulüplere ve takımlara ve …

Bir cevap yazın