Orkan Çınar bu sezonun sessiz transferlerinden
Orkan Çınar bu sezonun sessiz transferlerinden

Orkan Çınar bu sezonun sessiz transferlerinden

Orkan Çınar bu sezonun sessiz transferlerinden ve takımın ihtiyacı olan taze kanlardan birisi olarak antrenmanlara başladı.

Beşiktaş takımının geçen sene Adana Demirspor’a kiralık olarak gönderdiği çiçeği burnunda futbolcusu Orkan Çınar gözden kaçırılıyor. Şu yıldız gitti, bu yıldız gelecek gibi çok fazla konuşmalar gençlerimizi gölgede bırakıyor. Dinamizmi ve solak olmasıyla sol ayağını da iyi kullanabilen Orkan, aslında takımdan ayrılan Babel’in yerini fazlasıyla dolduracaktır. Almancı çocuklarımızdan biri olan Orkan için teknik direktörümüzün de isteğiyle gelen kiralama tekliflerine hayır denildi. İkinci devrenin ilk maçını yapacağımız Akhisar tarafından kiralık istenen genç futbolcumuz gönderilmeyi takımda bırakıldı.

Beşiktaş yönetiminin altyapı ve genç futbolculara daha çok önem vermeye başlaması da tesadüf değil. Altyapı için özel hazırlanan bir yönetim var. Gelişmeler kulübün daha da büyümesi ve markalaşması yönünde atılan güzel adımlar olarak görülüyor. Ayrıca forvet hattında büyük beğeni toplayan Güven Yalçın da Şenol Güneş tarafından Antalya kampında kanat çalışmalarında kullanıldı ve eğitim aldı. Hücumu sağ ve sol kanatlar ile forvet arkasından gençlerle destekleyeceğimiz büyük ihtimal. Adem Ljajic ve Mustafa Pektemek uyumu da değerlendirilerek orta sahanın dizaynı bu tablo doğrultusunda şekil alacak. Dorukhan, Güven ve Orkan Çınar üçlüsünü bu sezon çokça bir arada izleyebiliriz.

Check Also

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle - FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz ) maçı canlı izle seçeneği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir