O’Leary-Hayes, Midleton gibi kahramanı Páirc Uí Chaoimh’teki Glen Rovers’i aştı

Sean O’Leary-Hayes, Temmuz 2017’deki Cork reşit olmayanlar için harekete geçti (dosya resmi). Resim: Ryan Byrne / INPHO

Sean O’Leary-Hayes, Temmuz 2017’deki Cork reşit olmayanlar için harekete geçti (dosya resmi). Resim: Ryan Byrne / INPHO

6 saat önce güncellendi

SON YEAR’S CORK küçük kaptan Seán O’Leary-Hayes, 2013 şampiyonu Midleton’un kahramanıydı ve Cumartesi günü Páirc Uí Chaoimh’de Cork SHC’nin 3. turunda Glen Rovers’i geride bıraktı.

Conor Lehane erken bir gol atarak ve dört puan daha ekleyerek, Magpies 2015 ve kazanılan galibiyetlere karşı 1-10 ile 0-11 önde oldular ve kaleci Tommy Wallace bir penaltı kaydettikleri için teşekkür etti. Patrick Horgan’dan.

Midleton ikinci yarıda dördüncü sırada yer alan Lehane hala şarkıdaydı, ancak Glen Patrick Horgan ve Conor Dorris’in sayılarıyla oyuna geri döndü ve son on dakikada iki ileri gitti.

Bununla birlikte, Midleton’da son bir artış oldu ve onlarla 1-18 ile 0-20 arasında bir skor elde ettiler.

Daha önce Cork GAA genel merkezinde, St Finbarr’ın aynı skorla Douglas’ı yenmişti. Robert O’Mahony’nin hedefi, üçüncü dakikada Togher tarafında 1-1 ile 0-2 arasındaydı ve golcü olan Eoghan Finn ve Conor Cahalane, yarım saatte 1-12 ile 0-9 arasındaydı.

Alan Cadogan, Shane Kingston ve Brian Turnbull’un sayıları ile Douglas, 1-15 ile 0-17 arasında bir sayıya kadar, 10 dakika kala kalan bir noktaya sahip olacaktı, ancak Ian Lordan ve Billy Hennessy’den asla parite ve geç skor elde edemediler. Barrs’ın burunlarını önünde tutmasını sağladı.

Cork’un Alan Cadogan’ı Douglas için harekete geçirdi. Kaynak: James Crombie / INPHO

Castletownroche’da Tim O’Mahony, Jamie Coughlan ile 2-1 berabere kaldı ve Newtownshandrum, Bride Rovers’i 3-18’den 0-20’ye, Cian O’Connor ise gelin için dokuz puanla bitirdi. Newtown şimdi çeyrek finallerde Midleton ile karşı karşıya.

Ayrıca, son sekiz yıl içinde, ikinci sıradakiler için Newcestown, paketlenmiş bir Clonakilty’de West Cork rakiplerine karşı 4-13 ile 2-8 arası kazananlar oldu.

Daniel Twomey (penaltı) ve Trevor Horgan’ın golleri, 2-5 ile 1-3 arasında ön üste yarım saatte, Mike Cahalane ile Bandon golünü yakaladı ve ikinci periyotta itti.

Twomey başka bir penaltı attı, Sub Seánie Ryan da bir gol içindeydi, Eoghan O’Donovan Bandon için geç bir teselli hedefine gol attı.

Newcestown, Pazar gecesi Imokilly ve Bishopstown şampiyonları arasındaki çatışmanın galibi ile karşı karşıya.

Cumartesi günkü diğer maçta, 2016’nın daracık finalistleri Erin’s Own, UCC tarafından 0-23 ile 2-16 arasında bir skorla dövüldü.

Kerry’nin Shane Conway’i, Riverstown’da 0-13 ile 0-7 arasında yarı zamanlı olarak liderlik eden Kolej’in baş puanlama rehberi oldu. Alan Bowen’in hedefi ikinci yarıda Erin’in kendisine geri döndü, ancak UCC önde kaldı ve neredeyse dört kat ilerledi.

Eoghan Murphy’nin bir serbestten hedefi Erin’in kendi umudunu verdi, ancak hiçbir ekolayzır gelmedi ve UCC şimdi Cuma gecesi Carrigtwohill’e karşı rahat bir galibiyet alan Sarsfields’la tanıştı.

Pazar günü, savunan şampiyonlar Imokilly, Bishopstown’un zorluğunu görerek unvanlarını korumak için yolda kaldı.

Doğu Manastırı’nın bölünmüş tarafı, 1-10 ile 0-7 arasında molada liderlik etti.

Denis Crowley, Bishopstown için geç bir gol yakaladı ancak yarışma, o zamana kadar, 1-21 ile 1-10 arasında bir çizgide ilerledi.

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Beşiktaş HaberBeşiktaş KadrosuBJK maçı

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir