O

James McClean bugün eğitim görüyordu. Resim: Ryan Byrne / INPHO

James McClean bugün eğitim görüyordu. Resim: Ryan Byrne / INPHO

MARTIN O’NEILL İrlandalı James McClean’ı, oyuncunun Declan Rice ile ilgili tartışmalı tweet’inden sonra savundu.

Rice’ın İrlanda ile olan uluslararası geleceği hakkında şüpheleri olduğunu anladıktan sonra, McClean bu konuyla ilgili duygularını duyurdu.

İrlanda dışındaki uluslararası Kevin Kilbane orijinal olarak şöyle yazdı: “Dünyada 150. sırada yer almayı tercih ettim ve bir kez daha oynamış bir oyuncuya sahip olmaktan daha iyisini hak etmeyin, ama yine de bizim için tekrar oynamayı düşünün. Şeffaflık için MON’ye aferin. ”

McClean, Kilbane’nin tweetine şöyle cevap verdi: “Haydi delikanlı .. ülkenizi temsil eden bir onur ve gurur verici bir an olmalı.”

McClean, durumun potansiyel olarak şiddetlendirilmesi için bazı kesimlerde eleştirilirken, İrlanda patronu, kanatlıların eleştirisine katılmamıştır.

“James Declan Rice ile konuştu” dedi. “James geleceğinden çok güçlü. Çok güçlü. Declan’ı desteklemek için güçlü bir metin mesajı gönderdi. Declan burada harika bir izlenim bıraktı. O, reşit olmayan düzeyde yaptığı gibi, kıdemli düzeyde çok iyi bir şey yaptı.

“Bizim için üst düzey futbol oynadı, bu yüzden açık bir şekilde, hiçbir şey net bir şekilde kesilmezken, bunu açıkladıysa memnun olurduk ve eğer gelse yine de memnun oluruz.”

O’Neill şöyle devam etti: “Size bir şey söylemek istiyorum. Buradaki giyinme odası: Avro’ya sahip olamıyorduk, ve playofflara – dördüncü tohumdan ikinciden playofflara kalifiye olmaya – gitmedik – eğer güçlü bir zihniyet ve canlılık olmasaydık Kadromuz içinde gerçekten ahlaklı ahlak.

Doğal yeteneğimiz çok kısaysa da, başka yönlerden de telafi etmeliyiz. Kampın ruhu açısından, burada bulunduğumdan beri ruhaniyet, suçsuzluktan uzaktı. Her şey olabilir, bazı argümanlar daha güçlü bir şeye dönüşür, bundan başka bir şey değildir.

“Bazı oyuncuların neden belirli bir zamanda, bir anda ne yapmak istemedikleri konusunda bazı ek nedenler vardır.”

Pek çok eleştirmen, Rice’ın İngiltere’yi ilan etmesini bekliyor olsa da, O’Neill, Batı Ham gençinin gelecekte tekrar yeşil bir forma giyeceği umudu tutuyor.

“Sanırım onu ​​bir süreliğine düşünelim. Artıları ve eksileri göz önünde bulundursun. Umarım bizim için çok sayıda artı ve bizim için başarabilecekleri kapak sayısı vardır.

“Onun kulübünde ve uluslararası düzeyde bir kariyer var. Ve kesinlikle o bizim için İngiltere’den daha çok oynama ihtimalleri var. Ama belli ki, o sadece 19 yaşında. ”

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Beşiktaş HaberBeşiktaş KadrosuBJK maçı

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın