Necati Ateş’ten Terim açıklaması

Galatasaray’ın efsane golcüleri arasına girmiş attığı birbirinden jeneriklik gollerle taraftarının gönlünde taht kurmuş Necati Ateş, bu sıralar sarı kırmızılı ekiple ismi anılan Fatih Terim hakkında konuştu.

Ateş yaptığı açıklamada, Fatih Terim ismi bir marka ismidir ve Galatasaray ile özdeşleşmiş bir isimdir. Galatasaray’da Terim ismi her dönem konuşulur. Türkiye’nin en iyi ve en büyük teknik direktörlerinden biridir. Tudor bunu bilerek hareket etmesi gerekiyor. Çünkü arkasında Terim gibi bir isim bulunuyor. Bunun varlığı inanıyorum ki Tudor’u rahatsız ediyordur. Bu da normal bir şeydir. Arkanızda Terim gibi bir isim konuşuluyorsa bu sizi rahatsız eder. Terim bir kez daha bir şekilde tekrar Galatasaray’ın başına geçeceğine inanıyorum. Ancak bu ne zaman olur, zamanı kestirmek güç.

Necati Ateş yaptığı bu açıklamayla Terim’in Galatasaray’a gelmesi yönünde destek veren kişiler kervanına katıldı. Özellikle sarı kırmızılı ekibin şampiyonluk rakipleriyle yaptığı hiçbir karşılaşmayı kazanamaması başta yönetim olmak üzere tüm Galatasaray camiasını rahatsız ediyor. Tudor’un görevde olduğu dönemden bugüne puan olarak sadece Fenerbahçe’den alınan 1 puanı bulunuyor. Diğer karşılaşmaların hepsini kaybetmiş durumda.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir