Ana Sayfa FUTBOL 5 Aralık 2017 532 Görüntüleme

Necati Ateş’ten Terim açıklaması

Galatasaray'ın eski golcü futbolcusu Necati Ateş, son günlerde sarı kırmızılı ekibin krizi haline gelen teknik direktör açıklamalarına yorumda bulundu. Ateş, Terim'in bir şekilde tekrar Galatasaray ile yollarının kesişeceğine inanıyorum. Ancak bu ne zaman gerçekleşir Allah bilir" dedi.

Galatasaray’ın efsane golcüleri arasına girmiş attığı birbirinden jeneriklik gollerle taraftarının gönlünde taht kurmuş Necati Ateş, bu sıralar sarı kırmızılı ekiple ismi anılan Fatih Terim hakkında konuştu.

Ateş yaptığı açıklamada, Fatih Terim ismi bir marka ismidir ve Galatasaray ile özdeşleşmiş bir isimdir. Galatasaray’da Terim ismi her dönem konuşulur. Türkiye’nin en iyi ve en büyük teknik direktörlerinden biridir. Tudor bunu bilerek hareket etmesi gerekiyor. Çünkü arkasında Terim gibi bir isim bulunuyor. Bunun varlığı inanıyorum ki Tudor’u rahatsız ediyordur. Bu da normal bir şeydir. Arkanızda Terim gibi bir isim konuşuluyorsa bu sizi rahatsız eder. Terim bir kez daha bir şekilde tekrar Galatasaray’ın başına geçeceğine inanıyorum. Ancak bu ne zaman olur, zamanı kestirmek güç.

Necati Ateş yaptığı bu açıklamayla Terim’in Galatasaray’a gelmesi yönünde destek veren kişiler kervanına katıldı. Özellikle sarı kırmızılı ekibin şampiyonluk rakipleriyle yaptığı hiçbir karşılaşmayı kazanamaması başta yönetim olmak üzere tüm Galatasaray camiasını rahatsız ediyor. Tudor’un görevde olduğu dönemden bugüne puan olarak sadece Fenerbahçe’den alınan 1 puanı bulunuyor. Diğer karşılaşmaların hepsini kaybetmiş durumda.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


Beşiktaş transfer borsası