Nate Diaz tells Bruce Buffer to

Resim: MjtAdmedia

Resim: MjtAdmedia

Nate Diaz’ın “Sekiz Sesin Sesi” den sonra, TMZ ile yapılan bir röportajda hafifliğin tutumunu sorguladıktan sonra, Nate Diaz’ın geri adım atması kaçınılmaz bir durumdu.

“Nate, son dövüşünüzde yedi veya daha fazla milyon dolar kazandığınızı duydum,” diye ekledi Buffer, eğlence haberleri web sitesine. “UFC tarafından yeterince tanıtılmamaktan şikayetçinizi duymak istemiyorum. UFC’ye teşekkür etmeli ve onu her gördüğünde Dana White’a eğilmelisin.

“Vergi ödemeden önce yedi ya da daha fazla milyon dolar harcadınız – belki çok daha fazla – ki sahip olduğunuzu bilmeyi çok seviyorum Nate. Lütfen daha fazla şikayette bulunmak istemiyorum. ”

Tamper’in atfettiği şikayetler Diaz’ın basın toplantısından sonra Dustin Poirier ile yarışmasını tartışmak için örgütün “az teşviki” olduğunu iddia ettiği iddialar, Khabib Nurmagomedov’un Conor McGregor’a karşı uzun zamandır beklenen hafif başlık savunmasının duyurulmasıyla gölgede kaldı.

Ancak Buffer’ın dolaylı tavsiyelerini takiben Diaz’ın yeni bir şikayeti vardı ve Twitter’a tipik bir şekilde başvurdu.

Bruce Buffer wtf Ufc somunlarından kurtulmak için şimdi aşağı eğilmem için bana bağırıyor? sikişmeye devam ediyorsun.
Ben hiç kimseye param yok, dünyadaki paranın başına …

– Nathan Diaz (@ NateDiaz209) 27 Ağustos 2018

Diaz, “UFC fındıklarından kurtul” yazdı. “Dünyadaki bütün para için hiç kimseye boyun eğiyorum.”

UFC’nin Ustalar Üstadı ve boks eşdeğeri Michael Buffer’ın üvey kardeşi Buffer, Diaz’a bu sabah erken saatlerde cevap vermiş ve Diaz’ın işverenlerine teslim etmesini istemediğini, ancak onlara saygı duyduğunu iddia etmiştir.

Tüm saygımla Nate, “yay” kelimesini söyleyerek kastettiğim bir şey değil, ben birisini selamlarken, asla beklemeyeceğim bir gönderi belirtisi olarak, bir saygı işareti olarak kastettim. herkes için bunu yapmak için Nate @ NateDiaz209 https://t.co/TkMUOTYnmX

– Bruce Buffer (@brucebuffer) 27 Ağustos 2018

33 yaşındaki Diaz, 2016’da UFC 202’de 170 liraya kadar olan Conor McGregor’a olan rötarını kaybettiğinden bu yana mücadele etmedi ve şu anda 3 Kasım’da başka bir ‘Notorious’ düşmanı olan Dustin Poirier ile karşılaşması planlanıyor.

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!

Ferguson, Khabib-McGregor kartındaki eski hafif şampiyona karşı geri dönecek


Altılı tahmin27 Ağustos at yarışı sonuçları27 Ağustos altılı sonuçları

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir