Munster

Leinster’in kemiklerindeki yorgunluk seviyesi, Cumartesi günkü Pro14 yarı finalinin nerede sallanabileceğini düşünürken, karışıma katılabileceğimiz ölçülemez bir değişkendir.

Ancak, sihirbaz Leinster’in S tarafından çalışsa bile

Kaynak: Billy Stickland / INPHO

Leinster savunmasının güçlü bir ayağı olan Robbie Henshaw kesinlikle kaçırılacak. Doğal ikame Isa Nacewa kutlamalar boyunca yoğun bir şekilde kasıp kavuruyordu ve Johnny Sexton’un kasık bir endişesiydi, bu nedenle RDS’deki ev sahipleri, beş değişiklik gösteren bir arka çizgi oluşturabilirler.

Orta sahadaki Garry Ringrose’la ortak olan Rory O’Loughlin (San Mames’teki üç kullanılmayan yer değiştirmelerden biri) olsun, merkezdeki gerekli Tweaks, kanatta James Lowe’nin geri dönüşü ile birlikte Munster bölgelerini istismar etmelidir.

Conor Murray’den üçüncüsü ve yarısı forma giyecek olan taktik, bu hafta Johann van Graan’ın dayandığı temel baskı aracıydı. Ancak, Dublin Scannell ve Sam Arnold şeklindeki yerleşmiş ve güzel dengeli bir orta saha ile Dublin’e gidiyorlar ve Munster’in doğu vilayetine dayatma niyetinde küçük bir kesinti yapmak için en iyi durumda olacaklar.

Kaynak: James Crombie / INPHO

Scannell, “Tekme oyunumuzun Edinburgh’a girmesi üzerinde biraz durduğumuzu düşünüyorum” diyor. Sol botu ekstra bir taktik tekmeleme seçeneği sunuyor, ancak Munster RDS’de Leinster’i yenmek istiyorsa, denemeler yapması gerektiğinden şüpheleniyorsunuz.

“Koşuya sahip olmamız gerekiyorsa adapte etmemiz gerekiyor. Birkaç kez gittik ve muhtemelen bizim geçiş kalitemiz bizi biraz hayal kırıklığına uğrattı.

Bence yarı finallerde, özellikle de Leinster’de birkaç fırsat elde edeceksiniz. Hafta sonu sadece bir ya da iki puanlama fırsatı bulabilirsin ama sanırım onları almak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için kesinlikle adapte etmeliyiz. ”

Şampiyonlar Kupası yarışlarının yarı final zaferinin enkazıyla, Avrupa’nın dört finalinin 2008’den bu yana sürekli olarak Munster’in kampanyalarını neden sınırlandırdığı konusunda pek çok düşünce ve akıl araştırması vardı. Kelt yarışmalarının güneyde aynı temyizde bulunmamasına rağmen. il, ‘yerli’ unvanı elde etmek için bir adım daha yaklaştılar.

Cumartesi günü, dört finalde üçüncü finalini yapmak için teklif verecekler. Yarışmanın yanı sıra çekişmede kalan üç yeni şampiyonu da biliyorlar, bu son son adımları alamadılar.

“Muhtemelen orada bir hayal kırıklığı unsuru var” diye ekliyor Scannell, “geçen sene, knock-out rugby’de ilk yılımımdı ve sizce:“ Bir dahaki yıl tekrarımız var ”. Ama bazı çocuklar için gelecek yıl olmaz.

“Bunu akılda tutmalıyız ki, kadrodaki genç erkekler de, bu, bazı erkeklerin son fırsatıdır, diğer erkeklerin sadece bir fırsatı olabilir. Bu adamlar için sinir bozucu, bu yüzden bunların kaymasını engelleyebileceğimizi düşünmüyorum ve başka bir fırsatımız var.

Kaynak: Bryan Keane / INPHO

“Bu sıkıntıyı hala karıştırdığınız motivasyona dönüştürüyorsunuz ve bu yıl yine de bir kupa kazanma şansınız var. Amacımız yılın başındaydı, bu yüzden hala harika bir fırsatımız var ve Cumartesi gününü dört gözle bekliyoruz. ”

Leinster yarışmaya katılacak her hangi bir cisim olursa olsun, Scannell oyun kurucu, onlarla birlikte ne kadar yorgunluk çektiğini test etmek için etrafta dolaşmaya hevesli olacak.

Üst sınıf Keith Earls, Grand Slam sezonundan sonra Oyuncuların Yılın Oyuncusu seçildi

Con Onları inandırmaya ihtiyacım yok, inanıyorlar: ”Munster Leinster’ı devirme görevini bırakıyor


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir