Muhayer Oktay transferinde Beşiktaş'ta son dakika imzası
Muhayer Oktay transferinde Beşiktaş'ta son dakika imzası

Muhayer Oktay transferinde Beşiktaş’ta son dakika imzası

Muhayer Oktay transferinde Beşiktaş’ta son dakika imzası atılmak üzere ve iki tarafta el sıkışarak karşılıklı anlaşmaya vardılar.

Beşiktaş takımının devre arası transfer sezonunda ki hızlı ataklarına şimdi Düsseldorf forması giyen milli futbolcumuz Muhayer Oktay katıldı. Kendisine Göztepe takımı tarafından daha yüksek bedel ödenmesine rağmen Beşiktaş’ı tercih eden Muhayer, 2 gün içinde imzayı atacak.

Beşiktaş U21 milli takımımızda forma giyen 19 yaşında ki Muhayer Oktay ile el sıkışarak transferi bitirdi. Milli golcü bundan sonra Almanya’da ki Düsseldorf takımında değil, Türkiye’nin merkezinde ve ambleminde Türk bayrağı taşıyan şanlı Beşiktaş’ta forma giyecek. Transfer komitesinin de elini hızlı tuttuğu bu devre arasında geleceğe yatırım olarak değerlendirilen altyapıya verilen önem de arttı. Fatih Aksoy’un Sivasspor’a kiralık olarak gönderilmesine bile 20 maç oynatılması şartını ekleyen Beşiktaş, genç futbolcuları kaybetmek istemiyor.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir