Memiş : Yevhen Konoplyanka Beşiktaş'la transferde anlaştı
Memiş : Yevhen Konoplyanka Beşiktaş'la transferde anlaştı

Memiş : Yevhen Konoplyanka Beşiktaş’la transferde anlaştı

FIFA menajeri Alaaddin Memiş verdiği röportajda Yevhen Konoplyanka Beşiktaş’la transferde anlaştı ifadelerini kullandı.

Beşiktaş takımının sağ kanat takviyesi için devre arası transfer sezonunda elinde bulundurduğu isimlerden biriside Ukrayna’lı Yevhen Konoplyanka olarak geçiyor. Schalke 04 forması giyen ancak takımdan ayrılacağını açıklayan Konoplyanka için bugün bir radyo programına katılan Memiş açıklamalar yaptı.

Beşiktaş transfer sürecinde Radyospor’un sunucularından Salim Manav’a misafir olan Alaaddin Güven Memiş şu açıklamaları yaptı. Yevhen Konoplyanka kendini iyi geliştirmiş bir futbolcu. Babası ise Fenerbahçe tarftarı. Ancak oğlunun gelişimi için Türkiye’de büyük takımların hepsine sıcak bakıyor. Bu yüzden onun için farkeden birşey yok.

Yevhen Konoplyanka’ya Beşiktaş ve Fenerbahçe talip oldu. O Schalke 04’ten kesinlikle ayrılacak. Konoplyanka Beşiktaş’la anlaştı ve yönetimlerin görüşmeleri devam ediyor.

SERDAR ADALI HABERİYLE ÖRTÜŞMÜYOR

Serdar Adalı ve Semih Özsoy arasında Yevhen Konoplyanka transferi hakkında geçen telefon trafiği haberi ile bu açıklama örtüşmüyor. Beşiktaş’ın asbaşkanı Adalı’ya telefonla Konoplyanka’yı biz isterken sizde mi istediniz sorusuna hayır cevabı verilmesi pek mantıklı gelmiyor. Eğer durum böyle olsaydı Beşiktaş‘ın bu kadar net ilgilenip prensipte anlaştığı bu futbolcunun haberi dalga dalga yayılmazdı.

Check Also

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz? Gerçektende diğer kulüplere ve takımlara ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir