Ana Sayfa DİĞER BRANŞLAR 30 Ekim 2018 474 Görüntüleme

McFadden Mart ayına kadar karar verdiği için Rob Kearney omuz sorunu için izleniyor

Resim: Elena Barbini / INPHO

Resim: Elena Barbini / INPHO

ROB KEARNEY, Letonya’nın Cumartesi günü Benetton’a karşı kazandığı galibiyetin ardından, toparlanmanın sürmesi sonrasında İrlanda’nın sakatlık endişeleri arasında yer alıyor.

Bu hafta sonu İrlanda’nın Chicago’daki İtalya’ya karşı test sürüşü için İrlanda’nın seyahat kadrosunda tam bir geri dönüş yok, ancak Joe Schmidt 10 Kasım’da Arjantin’le bir çatışma yaşamaya devam edecek.

32 yaşındaki oyuncu, 46. dakikada kazanılmadan önce, Benetton’a götürülmeden önce garip bir darbe aldı ve Leinster’in sağlık raporu bugün bu hafta IRFU tarafından daha fazla değerlendirileceğini söyledi.

Kearney’in küçük erkek kardeşi Dave, eyaleti için çekişmeye geri döndü ve eğer bugün UCD’de eğitim görüyorsa, yarın Pazar günkü Güney Kralları ile yapılacak Pro14 toplantısının hemen öncesinde Güney Afrika’ya Leo Cullen’ın ekibiyle seyahat edebilir.

Bu arada Fergus McFadden, ciddi bir hamstring sakatlığı ile yan çizgide dört aydır. 32 yaşındaki çocuk, haftasonu boyunca Toulouse ile yapılan Heineken Şampiyonlar Kupası çatışması öncesinde antrenmandan ayrıldıktan sonra ameliyat edildi.


Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


İlginizi çekebilir

Mbappe becomes France

Mbappe becomes France

Beşiktaş transfer borsası - bob frisuren kurz