McBurney ve maul, Ulster’den yağmur-soddene Uruguay’ı kazandı

Ulster 21

Uruguay 5

Adam McKendry, Kingspan Stadyumundan bildiriyor

Belfast’taki ıslak bir gece. Kaynak: Tommy Dickson / INPHO

ULSTER’S RISING STARS, Belfast’taki muazzam hava koşullarından etkilenerek, Uruguay’da Kingspan Stadyumu’nda dost canlısı bir 21-5 galibiyet elde etti.

Ulster’in başlangıç ​​serisinden altısı, eyaletteki gelecek neslin gelecek yılki Dünya Kupası için hazırlıklarını hızlandıran bir tarafa yapabileceklerini göstermesiyle üst düzey yönetmenlerini uluslararası dostlukta yaptı.

Uruguay’ın mini-Avrupa turnesinde ikinci maçında da aralarında Cardiff Blues ile karşılaştıklarını gördükleri gece, ev sahiplerinin gecede onlar için çok iyi olduğunu gördük. Ulster, bazı zayıf maul savunmasından yararlandı. hat.

Sürüş yağmurları ve pırıl pırıl rüzgarlarından dolayı, prim puanlama şansını zorlaştırdı ve sonuçta kırmızı bölgede daha fazla klinik olan İrlanda eyaleti oldu.

Marcus Rea, denemesi için geçer. Kaynak: Tommy Dickson / INPHO

Ulster’i yakalamak için sadece 12 dakika sürdü, çünkü bu şüpheli şüphelinin ilk defa savunması için bir defaya mahsus maul savunmasının beş metre uzağında pilot olan Adam McBurney’in gecenin kaptanına temas etmesi avantaj sağladı.

Dört dakika sonra ve ana bilgisayarlar aynı sonuç için tam olarak aynı şeyi yaptılar. McBurney, Uruguaylı direnişiyle çok az karşılaşan bir hanımın arkasındaydı ve fahişe, onun ve Ulster’in ikinci denemesi için çizgiyi geçti.

Koşullar, her iki tarafın da herhangi bir hız kazanması için zorlaştırıyordu ve Uruguay’ın disiplinsizliği, hem toprak hem de sahip olma istatistiklerine rağmen bir yarışma yapma yeteneklerine zarar veriyordu.

Nitekim onlar yanıt geldi yakın aşağı suçlandı bir tekme bir karşı atak kapalı, kanat oyuncusu Gaston Mieres bazı sürgülü savunucularına yararlanarak beş metre çizgisinin bunu telafi ve Ulster topu yavaşladı zaman duruşmaya devam eden McBurney sarı kart gördü.

Marcus Rea, Alex Thompson ve Greg Jones, ıslak Kingspan gecesinde. Kaynak: Tommy Dickson / INPHO

Ancak bu, Ulster’e, ziyaretçileri eyaletin savunması için herhangi bir girişimde bulunmaya devam ettikleri için mal olmayacaktı ve McBurney, sahaya geri döndüğü zaman, Uruguaylılar hala çetele üzerinde bir dürtü yapmadı.

Bunun yerine, Uruguay kilidi Ignacio Dotti’nin tekrarlanan ihlaller için sarıyı gördüğü bir sonraki denemeyi almak için Ulster’e düşecek ve çizginin hemen altında bir başka maul kurarken, Akademi flankeri Marcus Rea hızla arkaya çıktı ve yoluna çıktı .

Uruguay geç bir teselli puanı aldı ve yedek fahişe yapan Manuel Ardao köşeye çıkıp Alejandro Nieto’ya geri döndü. Mieres’in köşeye çıkmasına izin veren olağanüstü bir no-pass.

Ziyaretçiler, sonuçlarının ötesine geçerek sonuçlara doğru bazı iyi işaretler gösterdiler, ancak Ulster bir başka puana katılmamaya karar verdiler ve etkileyici bir savunma, skoru tam olarak olduğu gibi kalmak için koyda tuttu. saati.

Golcü

Ulster

Denemeler: McBurney (2), Marcus Rea Eksileri: McPhillips (3)

Uruguay

Deneyin: Mieres

ULSTER: Bruce Houston; Iwan Hughes, Stewart Moore, James Hume, Angus Kernohan; Johnny McPhillips, Johnny Stewart; (1-8) Schalk van der Merwe, Adam McBurney, Tom O’Toole; Matt Rea, Alex Thompson; Joe Dunleavy, Marcus Rea, Greg Jones.

Değiştirmeler: Zack McCall, Corrie Barrett, Peter Cooper, JJ McKee, David McCann, Ben McCaughey, Graham Curtis, Michael Stronge, Claytan Milligan.

URUGUAY: Rodrigo Silva; Leandro Leivas, Juan Manuel Cat, Andres Vilaseca, Gaston Mieres; Felipe Berchesi, Santiago Arata; (1-8) Mateo Sanguinetti, Alman Kessler, Juan Pedro Rombys; Ignacio Dotti, Diego Magno; Juan Manuel Gaminara, Juan Diego Ormaechea, Alejandro Nieto.

Değiştirmeler: Manuel Ardao, Edgardo Benitez, Juan Echeverria, Manuel Leindekar, Manuel Diana, Leandro Segredo, Tomas İnciarte, Agustin Della Corte, Federico Favaro.

Yeni podcast’imize, The42’de Heineken Rugby Weekly’e abone olun, burada:


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın