Madrid’in soyunma odasının Neymar’a gönderdiği tüm mesajlar

Real Madrid’in soyunma odası, 26 Mayıs’ta Liverpool’a karşı Şampiyonlar Ligi finaline odaklandı, ancak Neymar’ın imzalanmasında beyaz kulübün menfaatine karşı sızdırmaz olmadı. PSG ve Madrid başladı, ancak operasyon uzun, karmaşık ve pahalı olacak (Fransız kulübü için minimum 300 milyon, artı maaş). Neymar’ın Fransa’yı terk etme arzusu ve babasının hareketleri (PSG’ye imza atmasında aracılık eden Pini Zahavi ile temasa geçmiştir), Real Madrid’in ümitlerini imzalamayı ümit etmektedir. güçlü> kostümlerin çoğunluğunu kabul etti.

Düşmanlar genellikle takıma ait olmayan oyuncuların gelişi hakkında ifadelere takımın ekosistem değiştirmek Real Madrid alenen sayısız göz kırpıyor Neymar gelişi için kapıyı açtı. Geçen Cristiano Ronaldo, beyaz takımın çatlak ve forvet PSG arasında olduğu iddia edilen uyumsuzluk reddederek Cuma Zidane ‘başlatıldı: “İyi olanlar her zaman uyumludur”. Antrenör, Şampiyonların finalinin ötesini görmediği konusunda ısrar ederek, imzayı istemediğini ancak oyuncudaki beyazların ilgisini reddetmediğini açıkladı.

Zidane’den Neymar’a gönderilen bu mesaj, birkaç oyuncunun PSG yıldızının olası imzası üzerine vermiş olduğu kamu onayına katılır. Neymar’ın gelişini kutsayan ilk kişilerden biri Sergio Ramos’du (8 Aralık 2017). Onun bir imadan çok bir olumlama oldu: “Neymar’a kapıyı açıyorum”. Madrid kaptanı, beyaz soyunma odasının diğer dört üyesi tarafından takip edildi. 11 Şubat’ta, Neymar’ın bir arkadaşı ve milli takımdaki takım arkadaşı Marcelo , birçok Madridistas’ın düşüncesine Esporte Interativo ‘da bir ses verdi: “Bence Neymar bir gün oynayacak Real Madrid Takımın içine mükemmel uyum sağlar. ” Bir ay sonra, 15 Mart’ta, üç Madridistas, Bernabéu’nun kapısını toplayıp Neymar’a açtı: Carvajal, Casemiro ve Varane . Aynı gece, üç farklı radyo istasyonundaydı, ama mesaj homojenti: “Madrid’in kapıları açık.” Son olarak, bu Cuma Achraf oldu. meslektaşlarının söylemini takip eden: “Dünyanın en iyisi Real Madrid’de bir yere sahip.”

Kostümlerin göz kırpmaları, onları Florentino’nunkilerle karşılaştırırsak küçük bir sorundur. Real Madrid’in başkanı, tarihsel kategoriye girecek bir imza atma hayalini kuruyor. Figo (2000), Zidane (2001) veya Ronaldo (2002) seviyesinde. Bu yüzden, Brezilya’yı araziyi araştırmak ve oyuncu ve çevresiyle ilgili yaklaşımlara başlamak için birkaç emissici göndermenin yanı sıra, bu Real Madrid’in bayrağı Cristiano Ronaldo’nun olduğu törende Brezilya ile flört etmekte tereddüt etmedi. Beşinci Altın Topunu aldı . Portekizce’nin sevmediği bir şey …

Neymar, Florentino için neredeyse bir saplantı haline geldi. Ama operasyonun zor engelleri var. İlk, ekonomik olanı. Geçen yaz Brezilya’yı 222 milyona imzalayan PSG, 300 milyonu aşmasına izin vermeyecekti. Bu miktara, şu anda oyuncu tarafından suçlanan net 37 milyonu eklemeliyiz. Ve ikincisi, PSG. Özellikle sahibi, Tamim bin Hamad el-Thani. Katar şeyh, Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak için milyonlarca kişinin ürettiği bir projenin bayrağını satma seçeneğini dikkate almaz. Fair Play Mali bu konuda Real Madrid müttefiki haline gelebilir, ama Al-Thani için Neymar vaka gurur ve statü meselesi ve önlemek için elinden geleni yapacaktır Brezilya’nın ‘uçuşu’, gardırobunun onu isteyerek kabul edeceği Real Madrid’e.

Resim_1

LaLiga Santander

* Veriler bugüne kadar güncellendi Mayıs 11, 2018

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın