Lucescu teknik direktör, oğlu antrenör babası Beşiktaş'a başkan olur
Lucescu teknik direktör, oğlu antrenör babası Beşiktaş'a başkan olur

Lucescu teknik direktör, oğlu antrenör babası Beşiktaş’a başkan olur

Lucescu teknik direktör, oğlu antrenör babası Beşiktaş’a başkan olur. Ardından hep birlikte el birliği ile buyurun cenaze namazına diye bağırırız.

Beşiktaş takımının medya ve sosyal medyada ki fanatik ve kronik düşmanlarının takımın emanet edilmesi için propagandaları sürüyor. Tabi şimdiye kadar psikolojik olarak yıpratmada da oldukça payları var. Yapıcı değil sürekli olarak yıkıcı konuşup yazanlar Beşiktaş’ın başarısızlıkları ile birlikte paye bulup bir kısım nefrete kapılan taraftarı da algılarıyla ikna ediyorlar.

Beşiktaş 116 yıllık tarihi boyunca kimlerden ve ne şekilde aleyhte propagandalar aldı diye saymaya kalksak bitiremeyiz. Tabi örtüler ardında kalan ve bilinmeyenleri hariç. Son iki senede karşılaşılan başarısızlıkların bazı taraftarların gözünü öfke bürümesiyle şu anda teknik kadro tamamen bitmiş durumda. Tabi onların hataları yokmuydu? Elbette vardı fakat sahip çıkılarak hatalarının düzeltilmesi için uyarı yönünde tezahüratlar yapılacağına bu kadar emeği olan adamı sevmesen bile bu şekilde yuhalamak efendiliğin neresinde?

BAŞKAN PARALAR NEREDE?

Başkan paralar nerede ile başlayıp önceleri Şenol Güneş‘e sıçramayan propagandalar şu anda Güneş’i de sildi süpürdü. Yahu arkadaş bir adam gönülden işini yapıyorken birkaç başarısızlığını tüm her şeye mal edip onu hiçe mahkum etmek nedir? Hangi ehli vicdan bunu yapardı? Hele hele “Efendi Beşiktaş” ünvanının yerleştiği bir camiada bulunan taraftarların cahilane propagandalara kapılıp sevmedikleri rakip takımların taraftarının bile yapmadığını yapmasını akıl iz’an almıyor. Paraların karşılığını yapılan tüm kompleksler, tesisler, alt yapı faaliyetleri ve diğer branşlarda ki yatırımlarda görmüyor musunuz hiç? Elbette yanlış yapılan harcamalar da var ve başkan bile şampiyonlar ligi sürecinde yanlış yapıldığını söyledi. Ama marifet iltifata tabi iken bir başarısızlıkta gönül vermiş emek vermiş bir topluluğu bu kadar aşağı çekmek nedir, hemde düşmanların ağzına bakarak!?

Şimdi bir güruh kalkmış Lucescu Beşiktaş’a gelecek haberi yapıyor. Herhalde aklının dibini sıyırmış bir yönetim bunu yapar. Fikret Orman gibi uluslar arası bir vizyona sahip yöneticiden böyle bir hatayı beklemek tam olarak yine öfkeyle bakan vicdansız gözlerin eseridir. Bu konuda en güzel cevabı geçtiğimiz gün bir spor programında Turgay Demir verdi ve Lucescu’nun babasını da başkan yapar bunu yazanlar dedi. Ancak geyiğe alınacak meselelerin iç yüzünü görmeyip takımı bu kadar bunalıma iten taraftar kitlesi bir düşünsün. İlla şampiyon olursa severiz ve edendi gibi ancak o zaman davranırız zihniyeti olanlar gidip her sene şampiyon olan farklı takımları tutarak bukalemun gibi renk değiştirsin.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın