Levante 2-2 Valencia: Ugly derby berabere biter

Marcelino’nun maç hakemiyle uyumlu bir şekilde tartışması, Valensiya ile sahadaki küfürlü bir durum karşısında, çaresizlik ve öfkenin gerçek bir göstergesiydi.

ısı Kesinlikle bir faktör oynadığı rağmen, WHO Levante Local Onların komşuları karşı uysalca Valencia teslim Böyle bir birim tarafından shambolic performans için olası gerekçe olamaz. Son derece yetenekli forvet ve ile karşı karşıya olduğunda Mouctar Diakhaby, karışıklık yıllık devlet Lyon’dan son imzalanması ile kırılgan bir Valencia savunmasına karşı önemli darbeler teslim O’nun gününde kendi başına bir maç kazanan olabilir Forvet Roger Marti Kendini tutma ve topu en küçük zorlukların bile karşısında net bir şekilde yönlendirebilme olasılığı.

Savunucu Jeisson Murillo’nın savunması, savunmanın kalbinde yer alan Diakhaby’nin beğenisine benzeyen bankta, Fransız savunmacının benimsediği oyun ve oyun tarzıyla baş edememesi için en az saçma bir beklenti gibi görünüyor. Eski Atletico Madrid forvet oyuncusu Kevin Gameiro’nun performansı, kesinlikle Valencia’nın Fransız markerinin 2 kez ahşap işçiliğe çarpmasıyla ilgili bir çarpışmanın en önemli göstergesiydi. UCL futbolunun beklentisi belki de tatlıdır ancak Marcelino’nun kıyafetinin temellere geri dönme zamanıdır.

Raise, rakibinin Boateng ve Roger’la oynanışında göz alıcı lacunasların avantajından yararlandı ve Valencia savunucularını kabzaya zorladı. Goalie Oier Olazábal birkaç kez istekli bir şekilde test edildi ve yıldız Valencia golcüsü Rodrigo’nun bacaklarının arasında kaydığı topla açıklanamayan açık bir golü kaçırdıktan sonra glee ile dans edecek. Ev sahipleri, savunmasız bir kola peşinden koşan 10 erkeğe sınırlandırıldılar, momentum, ziyaretçilerin ellerine geri döndüler ve saatte yaklaşık 6 dakika kaldılar.

Uluslararası mola kesinlikle bu sezonun ilk 4’te bitirmeyi arzu ederse ve hatta Manchester United gibi taraftarların beklediği gibi bir üzüntüye sebep oluyorsa, erkeklerinden daha iyi bir performansa ihtiyaç duyan Marcelino için biraz mola verecek. Juventus’a benzer bir performans, final skorunda son derece aşağılayıcı olabileceğini kanıtlayabilir.

Beşiktaş HaberBeşiktaş KadrosuBJK maçı

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın