Lens ve Babel'in yaşam tarzı Beşiktaş'ı bitiriyor, yerine mandal alıp göndersinler
Lens ve Babel'in yaşam tarzı Beşiktaş'ı bitiriyor, yerine mandal alıp göndersinler

Lens ve Babel’in yaşam tarzı Beşiktaş’ı bitiriyor, yerine mandal alıp göndersinler

Lens ve Babel’in yaşam tarzı Beşiktaş’ı bitiriyor, yerine mandal alıp göndersinler. Gerçektende dikkat edin bu ikili antrenmanda da hep bir arada, yemeklerde de bir arada gece hayatında da bir arada. 32 yaşında olan Lens, 33 yaşında olan Babel takımı gençleştirme politikasına da aykırı.

PROBLEMLERİN KAYNAĞI RYAN BABEL

Problemlerin tümüne baktığımızda altından gece hayatı ve sosyal medya artistliği özentisi ile Ryan Babel geliyor. Lens ise onun kuyruğu. Adamın kendine has bir hayat biçimi veya prensipleri yok. Takım içerisinde de sahaya sürülünce bal yapmayan arı gibi hiçbir işe yaramıyor. Bir iki gole imza attımı aylarca boşa kanat çırpıyor ve taraftar dahil herkes ondan birşeyler beklemeye boş boş devam ediyor.

Ryan Babel’in meşhur gece hayatı serüvenleri ile zıtpıt sosyal medyada videolar hazırlayıp yayınlaması bir futbolcunun işi değil. Bütün enerjisini ve zamanını antrenmandan çok videolara ayırıyor. Beşiktaş’a gelince eli para gördü, kendisi itibar gördü yine çenesi Beşiktaş’a açıldı. Yok ben daha çok para isterim, yok vermezseniz oynamamlar. Bu ne arkadaş ya?

En son milli arada yaşadığı sakatlığı fırsata çevirip uzatınca dümeni elinde patladı ve kadro dışı bırakıldı. Bu sefer aklı başına gelince en yakın arkadaşlarından birine “ben Beşiktaş’la anlaşmalıyım, yaşım ilerledi, bu parayıda kimse bana vermez. Artık emekliliğim geldi” demiş. Ardından taraftara küfür etmesi. Ya şaşıyorum bu taraftara ki kendini bir gol için yere atan Burak Yılmaz’a etmediği kalmıyor ama göz önünde bu kadar rezilliği olan Babel’i affedip affedip nerdeyse kral ilan edeceksiniz.

LENS’TEN DE CACIK BİLE OLMAZ

Lens meselesine gelince, o da hiçbir şekilde bireysel olarak kendisine katkı yapmaya çalışmıyor. Sürekli Babel’in kuyruğunun dibinde. Bu kişilere verilen paralar haramdır. 2 tane Pakistan’lı yada Suriye’li alıp aylık 5 biner lira verseniz sahayı talan ederler maçlarda. Öyle ya madem yabancı futbolcu, onlarda yabancı bunlarda. Kasımpaşa maçı öncesi sabaha kadar Babel’in doğum günü dalgasına kafaları çeken futbolcu müsveddeleri takımı yaktılar. Sahada nefes alamıyorlardı. Bitsede gitsek diye bakıyorlardı. Çünkü bitiklerdi ve dinlenmeye aşırı ihtiyaçları vardı. Beşiktaş yanmış yanmamış kimin umurunda?

CYLE LARİN GERİ DÖNMEYE ÇALIŞIYOR

Cyle Larin de aynı hatayı yapıp sezon başında yükselişe geçtikten sonra havalara girince Babel ve Lensle gece hayatına başlamış. Sonra boş kale önünde topu auta atmaya başladı. Ardından takımın birinci santraforuyken yedeğe düştü. Çaresiz kalan Şenol hoca gitti gençlerden Güven’î sahaya sürdü. Çünkü adam ordan görüyor, bu kazma maçı yakıyor diyor. Derken 2 aydan beri pişmanlıktan evinden çıkmayan bir Larin’e dönüştü. Babel ve Lens ile takılmayı kesmiş. Şimdi hazırlık maçlarında yeniden gol atabilmeye başladı. Artık takdir sizin….

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın