Konyaspor Adis Jahovic transferinde Beşiktaş'a 4 milyon diyor
Konyaspor Adis Jahovic transferinde Beşiktaş'a 4 milyon diyor

Konyaspor Adis Jahovic transferinde Beşiktaş’a 4 milyon diyor

Konyaspor Adis Jahovic transferinde Beşiktaş’a 4 milyon diyor ve olmaz demenin öbür adını bu şekilde tescillercesine bir öneride bulunuyor.

Beşiktaş takımının devre arası golcü arayışlarında ki aday isimlerden biriside Atiker Konyaspor takımının Makedon asıllı golcüsü Adis Jahovic oldu. 2020 yılına kadar Atiker Konyaspor ile sözleşmesi bulunan Jahovic için istenen bu bedel Beşiktaş’lı yönetimde şok etkisi yaratmış.

Daha önce Beşiktaş takımında forma giymiş olan diğer futbolcuların da bazılarının diğer Süper Lig takımlarıyla anılması ise taraftarı rahatsız ediyor. Bu gelişmelerle birlikte teknik yönetime Aykut Kocaman’ı getiren Konyaspor yönetiminin hedefinin transferden para kazanmak olmadığı anlaşılıyor. Yapılan bu 4 milyon euro teklifle işin yokuşa koşulması ise “şampiyonlukta bizde varız” mesajını içeriyor.

Süper lig takımlarından 3 büyüklerin kötü performans sergilemeler ve sezon başı yanlış transfer atakları sonrası şimdi gözler Ocak ayı devre arası transferlerinde. Herkes birbirinden oyuncu alacak iddiları dolaşırken ilk yalanlama Beşiktaş yönetiminden Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan için geldi.

Santrafor bölgesini güçlendirmek isteyen Beşiktaş takımının bilindiği gibi başkan Orman’ın açıklamasıyla en az 5-6 futbolcuyu göndermesi bekleniyor. Vagner Love şuan gitti denilen isim. Golcü arayışlarında ilk temasta bulunduğu Konyaspor forması giyen Adis Jahovic transferi ise bu istenen fiyatla suya düşmüş görünüyor.

Check Also

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle - FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz ) maçı canlı izle seçeneği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir