Kalıyorum! Clare GAA, duo’nun 2019 sezonu için kıdemli atıcı tarafını tekrar yöneteceğini doğruladı

DONAL MOLONEY ve Gerry O’Connor, 2019 sezonu için tekrar Clare’li kıdemli oyuncuları yönetecek.

O’Connor ve Moloney, Ekim 2016’dan beri Clare’den sorumlu. Kaynak: Bryan Keane / INPHO < / span>

Parite salı günü resmi olarak Clare yönetim kurulu toplantısında gelecek yılki kampanya için ortak yöneticiler olarak onaylandı.

Üçüncü sezon, Moloney ve O’Connor’ın sorumlu olacağını ve Ekim 2016’da yönetsel rehinelerin alınacağını belirleyecek.

Clare, Semeck Stadyumu’nda 1-17 ile 2-13 arasında Ağustos ayında All-Ireland yarı final maçında Galway’e, Croke Park’taki ekstra zamandan sonra 1-30’luk bir parçayı tamamladıktan sonra sekiz gün sonra kaybetti. .

İkinci yıl için Clare, bu yaz Munster finaline itiraz etti ama yine Cork’a kaybetti. Onların Munster yuvarlak robin kampanyası, onları Waterford, Tipperary ve Limerick’e karşı zaferler iddiasına geri dönmeden önce Cork’a bir yenilgi ile başladığını gördü.

Wexford, Clare’nin 2013 Liam MacCarthy Kupası zaferinden bu yana şampiyonada ilk kez Croke Park’taki üst düzey eyleme geri dönmesini sağlamak için All-Ireland çeyrek final maçında devrildi.

Clare boss Donal Moloney, Wexford’a karşı 0-27’den 1-17 galibiyete kadar kutladı. Kaynak: Tommy Dickson / INPHO

Clare, 12-13 Mayıs haftasonu için 2019 Munster şampiyonluk kampanyasına Waterford’a başlayacak ve ardından Limerick ve Cork’a bir başka ev bağlantısı yapacak olan Tipperary’e karşı bir ev oyunu izleyecek.

Killanena’dan gelen Moloney, Scarriff ve O’Connor, daha önce Clare için reşit olmayan yönetim düzeyindeki patlamaları ile öne çıkmıştı.

2012, 2011 ve 2014 yıllarında U21 başarıları elde etmeden önce, 2010 ve 2011 yıllarında az sayıda galibiyetle Munster’in beş sıralı Munster oyunlarına yöneldiler. Bu U21 kampanyalarının üçü de All-Ireland zaferleri ile sonuçlandı.

Donal Moloney ve Gerry O’Connor, Clare Kıdemli İlerlemeci yöneticileri olarak onayladılar. Tüm İrlandalı madalyalı Fergal Lynch, Küçük Avcılar ve Dermot Coughlan’ın gelecek yıl için Küçük Futbolcuları yönetme görevini üstlendi.


– Clare Gaa (@GaaClare) 23 Ekim 2018

Yeni podcast’imize, The42’de Heineken Rugby Weekly’e abone olun, burada:


BJK HaberleriBJK KadrosuBeşiktaş maçı

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir