Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Gençlerbirliği
  • Beşiktaş - Gençlerbirliği
  • Stat: Ankara 19 Mayıs
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 28.10.2016 20:00

Jose Sosa Menajerinden Küstah Açıklama

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Jose Sosa Menajerinden Küstah Açıklama

Beşiktaş’ın geçtiğimiz sezon iyi bir futbol ortaya koyarak Milan’ın radarına girmeyi başaran Jose Sosa’nın menajerinden küstah açıklamalar geldi.

Beşiktaş’ın geçtiğimiz sezon banko oyuncularından olan ve orta sahada 10 numara pozisyonunda oynayan Jose Sosa gelen şampiyonluk sonrasında takımdan ayrılmak istediğini açıklaması şok etkisi yaratmıştı. Bilindiği üzere futbolcu 15 Temmuz darbe girişimini bahane ederek karım burada kalmamızı istemiyor diyerek takımdan ayrılmak istemişti. Daha sonrasında yaşanan olaylar sonrasında en son olarak Milan kulübüne giden futbolcu istediğine kavuşmuş oldu.

Milan’ın yoluna tutan Sosa Beşiktaş’ın gündeminden düştü dediğimiz bu günlerde Arjentinli yıldızın menajeri Favio Bilardo İtalya’da bir radyoda yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düştü. Beşiktaş’ta yaşanan süreci bir savaşa benzeten Bilardo bu savaşı kazanan taraf olduk” dedi.

Jose Sosa’nın menajeri Bilardo, siyah beyazlı takımla adeta bir savaş verdik, Sosa sadece 2 gün Beşiktaş ile antremana katıldı ve gerçekten durum çok karışıktı. Bir savaş yaşadık ve devrim yaparak Sosa’yı Milan’a taşıdık” dedi. Sosa Beşiktaş’ta ceza aldı ve kadro dışı kaldı bu gerçekten kötü bir durumdu. Şanslı bir şekilde Milan kulübüne geldik diyerek küstah açıklamalarda bulundu.


KÜSTAH MENAJER FAVİO BİLARDO

Jose Sosa Metalist Kharkiv takımında 2013-2014 sezonunda pek parlak bir sezon geçirmeyerek Beşiktaş’ın yolunu kiralık olarak tutmuştu. Beşiktaş’ta kendini bulan oyununcunun bir sene sonra bonservisi alınmış Beşiktaş’ın bonservisli futbolcusu olmuştu. Şenol Güneş’in takıma gelişiyle birlikte ofansif ve etkili bir futbol benimsenmesi Sosa’nında öne çıkmasını sağladı. Takım olarak muhteşem bir uyum yakalanmış böylelikle öne çıkan futbolcular olmuştu.

Bu öne çıkan futbolculardan biri olan Sosa gelen şampiyonluk sonrası ilginç bir şekilde sorun çıkartarak takımdan ayrılmak istedi. Değim yerindeyse küllerinden yeniden doğan Sosa Beşiktaş kulübüne ciddi bir vefasızlık örneği göstererek bugüne kadar kendisine yapılan bütün iyilikleri tek kalemde çizerek Milan için bütün gemileri yaktı.

Jose Sosa’nın menajeri Favio Bilardo futbolcunun yaptığı vefasızlığın kat ve kat üstüne çıkarak İtalya’da bir radyoya yaptığı açıklamalarda kabul edilemez bir tutum sergiledi. Burada yaşadıkları durumu ayrılma sürecini savaşa benzeterek yediği kaba pislemişlertir. Bu karakterde birisinin Beşiktaş ile doğrudan olmasa bile futbolcu vasıtasıyla bile olsa ilişkisinin kesilmesi mutluluk vericidir. Favio Bilardo isminin Beşiktaş yönetimi tarafından kara listeye alınması gerektiğini düşünüyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hiç oy kullanılmadı. İlk oy kullanan siz olun!

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi