Jordi Amat La Liga Lowdown’a bu sezon Real Betis’te hayat hakkında konuşuyor

Ligi Lowdown’un röportajı olan Jordi Amat’ın ikinci bölümünün ardından, İspanya’nın ikinci yarısı ortadaki geri dönüş sezonuna odaklanıyor.

Daha önce Espanyol ve Rayo Vallecano için oynadığı 26 yaşındaki, 2013 yılında Premier Lig tarafındaki Swansea şehrine taşındı.

[gömülü içerik]

Bununla birlikte, geçici bir başlangıç ​​yerine geçmekte olan görünüşler ve zorluklar, bu sezon Real Betis’te bir kredi büyüsüne yol açmıştır.

Amat Benito Villamarin kıyafeti gelecek yıl Avrupa Ligi’nde bir yer güvenli gördü La Liga esta vadede, 23 kez yer aldı.

Yine de, bu hafta sonu, Real Betis’in yerel rakipleri Sevilla, savunmacının ilk seville derbisine ev sahipliği yaptığı gün olacak.

Real Madrid ve Barcelona arasındaki klasik karşılaşmalarda, Endülüs tarafları arasındaki maç, her iki kulüpte de palavra haklarına sahip olmak için patlayıcı olma eğilimindedir.

La Liga’da Lowdown David Garrido, geri ben Avrupa futbol gelecek sezon emniyete golü attı İspanyol usta Joaquin ve gençlik ürün Fabian Ruiz, sever yanında oynayan Been O’nun vatan, O’nun About Time Amat Görüşmelerinin yukarıdaki röportajda.

OKUYUN: Arda Turan, resmi saldırıyı müteakip 16 oyun yasağı verdi

Ancak bütün Real Betis taraftarlarının akıllarında olacak olan soru, İspanyol merkezin gelecek sezon Beyaz boğazda kalacağı veya Galler’e döneceği

Tüm son video görüşmeleri, büyük içerik ve daha twitter @LaLigaLowdown HBÖ veya Onların resmi YouTube kanalı üzerinden takip edin.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın