John Joe Nevin, profesyonel kariyeri olarak New England hafif şampiyonuyla mücadele edecek

Resim: Ryan Byrne / INPHO

Resim: Ryan Byrne / INPHO

FRESH OFF Mart ayında eski Commonwealth bronz madalya oyuncusu Alex Rynn’in kariyeri en iyi galibi John Joe Nevin [10-0, 4KOs] yeni İngiltere hafif şampiyonu Zack Ramsey [8-3, 4KOs] ile yüz yüze dönmeye hazırlanıyor ay.

2012 Olimpiyat gümüş madalyası, yaralanma ve halka dışı sorunlar nedeniyle 2015 yılından bu yana bir takvim yılında birden fazla kez mücadele etmedi, ancak üçüncüsü bir profesyonel olarak 11. galibiyetini sürdürdüğü üç ay içinde 29 Haziran Cuma.

Springfield, Massachusetts’den Ramsey, daha önce yenilmez Divante Jones’a karşı etkileyici bir zaferle bölgesel kayış kazandı, ancak son ikisini Ray Serrano ve Josue Vargas’da iyi bir muhalefet karşısında kaybetti.

28 yaşındaki oyuncu ilk olarak 2 Haziran’da Steven Ortiz [8-0, 3KOs] ile dövüşecek, ancak nispeten zarar görmediği takdirde, Nevin ile belki de en iyi rakibi olan – belki de ay içinde deri ticareti yapacak.

Philadelphia merkezli Mullingar Shuffler, ipleri ‘AK47 face ile yüzleştiğinde büyük ölçüde dezavantajlı olacak, ancak nispeten sert bir testten önce Londra’da Jim McDonnell’in altında kuvvetli bir şekilde hazırlanıyor.

Yine 28 yaşındaki Nevin, ödeme-için-ücret sıralarında dünya şampiyonu olma emellerini barındırıyor ve profesyonel kariyerine başlayarak durma başlangıcından sonra motora binmeye hevesli.

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!

Tyson Fury’in uzun zamandır beklenen Manchester turnuvası için Arnavut rakibi


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın