İspanya’nın U-20’si Dünya Kupası finaline hazırlanıyor

İspanya U-20’ye karşı Japonya U-20 – Stade de la Rabine, Vannes – 24 Ağustos Cuma – Saat 06:30 ‘da Kick

20’li yaşın altındaki İspanyol ulusal kadınları Cuma gecesi Fransa’nın Brittany kentindeki Fifa Kadınlar U-20 Dünya Kupası’nı kazanmayı hedefledikleri için Japonya’yı alıyorlar.

La Rojita turnuva boyunca çok etkiledi ve grup aşamalarında ABD’ye karşı gelen tek beraberlikle yenildi.

Paraguay (4-1) ve diğer finalistlerin (1-0) galibiyetleriyle birleşince, bu beraberlik onları Nijerya üzerinden nakavt aşamaları kazanarak grup galipleri olarak ilerlediğini gördü ve Fransa’ya son verdiler.

Barcelona’nın Patri Guijarro Onun genel oyun farkedilmeden gitmeyince ona yarışmanın en golcü yapım onun altı gol ile turnuvanın tartışmasız yıldız olmuştur.

esta genç İspanyol tarafının On yoluyla seviyelerde Avrupa Şampiyonası’nı kazanan birlikte bir araya altında-17 ve altı 19 yaş gruplarına Kalmış Hem Yani Onlar aşağı tel gelince Kesinlikle kazanmak için biliyorum. Bu, yarışmada daha önce Japonya’yı yendikleri gerçeğiyle birleştiğinde, onlara zihinsel bir sınır verebilirdi.

Kaldırma İspanyol Fransa’ya karşı yarı sonunda onu ağ kartı aşağıdaki Aitana Günümüze Bonmati olmadan olacak iken Ona Batlle yaralanması ile sona özleyeceğim savunmak.

Altılı tahmin24 Ağustos Cuma altılı sonuçları24 ağustos Cuma at yarışı sonuçları

Check Also

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle - FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz ) maçı canlı izle seçeneği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir