İrlanda, ilk öpüşmeler için iki topta iki kez grev yaptı, güneşin öpücüğü Malahide tanıklık tarihi olarak

Boyd Rankin, İrlanda’nın ilk Test püf noktalarını takım arkadaşları ile kutluyor. Resim: Charles McQuillan

Boyd Rankin, İrlanda’nın ilk Test püf noktalarını takım arkadaşları ile kutluyor. Resim: Charles McQuillan

16 dakika önce güncellendi

Ryan Bailey, Malahide’den bildirdi

Tarih kitaplarında yer almaktan gurur duyacağınız bir zamanda, İrlanda bütün bu duygusal enerjisini, bu pastoral köy zemini, bir çığır açıcı sabahın rüyasında “Test dreamland” e itmek için kullandı.

Bu, 141 yıla yakın bir kapasiteye sahipti ve kapasite açısından kalabalık bir kalabalık için, yer işareti olayı, görkemli mavi gökyüzünün altındaki faturaya kadar yaşadı; çünkü İrlanda, topla büyük bir başlangıç ​​yaptı ve öğle yemeğinde ikiden fazla Pakistan küçüklüğüne sahip olabilirdi.

Kaybettikleri zamanı telafi ediyor gibiydi.

William Porterfield fırlatmayı kazandı, önce fielding konusunda hiç tereddüt etmedi ve İrlanda’nın bowling oyuncularının bataryası, her iki taraftan da şarj ederek, tarihe tanıklık edenlerden duyulabilir gazlar çıkardı.

Daha önce bir ülkeye geri dönmeden önce İngiltere’de bir sicil görünümünde olan Boyd Rankin, İrlanda’nın beş günlük formatta ilk kez yakaladığı kişi haline geldi.

Sekizinci son topla Rankin, Azhar Ali’yi iyi bir topla öne çıkardı, dış kenarı zorladı ve Porterfield ikinci fişte hata yapmadı.

İrlanda ayaklandı ve koşuşturdu, sınırsız kutlamalar hepsini söyledi.

Ve bir sonraki toptan, 13’lük bir sayı için 13’e, sol elli İmam-ül Haq’ın Tim Murtagh tarafından ön tarafa geri getirilen bir teslimatla kapana kısılmış olmasıyla, bu ikilinin çabucudur.

İrlanda’nın kuyrukları doluydu, kalabalık heyecanla büyülüyordu.

Murtagh onun rahmetini kutluyor. Kaynak: Rowland White / INPHO

Beklemeye değdi, tamam.

Haris Sohail ilk topunu Stuart Thompson’a doğru ilk adım attı ve markayı atmaya hevesliydi, neredeyse neredeyse Asad Shafiq’i nehrin aşağısına sattı, ancak İrlanda çok yönlü bir oyuncu, düşündüğünden daha fazla zaman geçirdiğinde kaçma girişimini kaçırdı. .

Murtagh ve Rankin araştırmaya devam etti, Tyrone Kane – ulusal bir sözleşmede bile değil ve İrlanda’nın XI’sinde sürpriz katılımı baskıyı yoğun bir büyü ile sürdürdü, ancak Pakistan demirledi ve yeniden inşa edildi.

Shafiq (22’si dışarıda değil) ve Sohail (28’i dışarıda değil) kurtarma misyonunu başlatmaya başladı ve bir avuç dolusu yakın felakete rağmen, bir an önce ilk seansın sonunda ekibini ikiye çıkardı.

Malahide, bu Cumartesi sabahı temmuz ayından beri çalınan güneşte şaşkındı ve yağmur, Cuma gününün planlanan ilk gününde bütünüyle yıkandıktan sonra, İrlanda – attığı andan itibaren – erkeklerin Test kriketini oynayacak olan 11. ulus oldu.

11 gururlu kriket test edildikten ve marşlar duygusal bir zemine oturtulduktan sonra, Middlesex denizci Murtagh, tarihi ilk topu teslim etme şerefine sahipti – ve bu dramadan değildi.

İmam-ül Haq, Niall O’Brien ve Tyrone Kane tarafından ilk baloya çarptı. Kaynak: Oisin Keniry / INPHO

Pakistan açacağı Ali bunu bir kenara itti ve çabuk bir beklemeye çağırdı, ancak karışan Ul-Haq Niall O’Brien ve Kane tarafından kazara çarpıldı.

22 yaşındaki bir yarasa, çölde zor durumda kaldı ancak Pakistan fiziğinden birkaç dakika tedavi aldıktan sonra, Murtagh’ın ilk Test kurbanı olana kadar devam edebildi.

Öğle yemeğinde, Rankin yedi uçuşta yedi koşuda yedi kişilik bir setin etkileyici rakamları vardı – Murtagh – biri yedide 12 – sadece marjinal olarak daha pahalıydı.

İyi bir başlangıç. İrlanda vaat edilen topraklara ulaştı.

Test maçı, ikinci gün, öğle yemeği:

Pakistan 67/2: (Sohail 28 *, Shafiq 22 *, Rankin 1/7, Murtagh 1/12)

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!

Kriket İrlanda, fanlar için tam para iadesiyle birlikte 75.000 € ‘yu düşürdü


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın