İrlanda için Beyaz Dünya Kupası gümüşü, kariyer için en iyi performansı sağlar

Beyaz ikincisini kesişir. Resim: Viviane Kayıt Defteri

Beyaz ikincisini kesişir. Resim: Viviane Kayıt Defteri

RUSSELL WHITE Bir Dünya Kupası madalyası kazanmak için üçüncü İrlandalı triatlet olmak için fiziksel olarak zorlu bir yarış bloğu sonunda mükemmel bir kariyer-en iyi performans üretti.

26 yaşındaki Çek Cumhuriyeti Karlovy Vary’deki olimpik mesafe yarışı boyunca 26 yaşındaydı ve kariyerinin çarpıcı sonucunu elde etmek için Aileen Reid ve Bryan Keane’i Dünya Kupası podyuma çıkardı.

Beyazlar, 1.500 metrelik yüzmeden sonra sudan beşte birini ortaya çıkardılar ve tepelik bisiklet parkurundaki momentumu korudular, 10 dakika boyunca 29 dakika 43 saniye süren bir kabarmadan önce, ev gümüşü aldılar.

Beyaz kazanandan sadece 14 saniye sonra – Rusya’nın Dmitry Polyanskiy’i – ama bundan sonra anlaşılır bir şekilde memnun oldu.

“Nihayet ilk Dünya Kupası podyumumu yapmak için uğultuluyorum” dedi. “Yedi haftada sekiz yarışla birlikte devasa bir yarış bloğum vardı ama her yarışta daha iyi olmayı başardığım için çok memnunum.

“Bu sene, Commonwealth Games için çok iyi bir formda olmak, o zindeliği kullanmamak ve kısa bir süre sonra hastalanmaktan dolayı yukarı ve aşağı bir sezon geçirdim.

“Bunu tersine çevirmek zordu ama sadece onu çevirmediğime, ancak yönetilen bir kariyer-en iyi sonucu elde ettiğime inanamıyorum.”

Kaynak: Viviane Logbooklet

White’ın ikinci sıradaki Dünya Kupası finali de Olimpiyat yeterlilik umutları için büyük bir destek sağlıyor. Bu ayın sonunda Avustralya’da yapılacak olan Dünya Triatlon Büyük Finali’ne başkanlık ediyor.

“Şimdi iki hafta içinde Gold Coast’daki Grand Final’e odaklanıyorum ve daha sonra gelecek ay düzenlenen üç Dünya Kupası etkinliği ile sezonu tamamlıyoruz” diye ekledi.

“Evdeki tüm destek için teşekkür ederim ve İrlanda trisuitini Dünya Kupası podyuma geri almak harika.”

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Beşiktaş HaberBeşiktaş KadrosuBJK maçı

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir