İrlanda, başka bir ağır yenilgi ile Dünya Kupası kampanyasını hayal kırıklığına uğrattı

Ciara Metcalfe ve Clare Shillington’a şeref kıtası verilir. Resim: ICC / Getty Images

Ciara Metcalfe ve Clare Shillington’a şeref kıtası verilir. Resim: ICC / Getty Images

İKİNCİ EL KİTABI KADINLARLA YAŞAYAN Dünya Twenty20 kampanyası, dördüncü ağır yenilgi ile sona erdi. Aaron Hamilton’ın üçüncü turnuvası için turnuvada bir puan alamadığı için.

Tahsil edilen 20 tacından dokuzunun sadece 79’unu yayınlamak, İrlanda’nın son B Grubu çıkışlarında sekiz kişilik bir zarara uğramasıyla birlikte, Yeni Zelanda’ya Providence’da meydan okumak için asla yeterli olmayacaktı.

Gaby Lewis, 39’a giderken beş sınırı vurarak herhangi bir biçim ya da korkusuzluk sergileyen tek yarasadı, ama nihayetinde İrlanda, kendi vuruşlarından sıyrılarak çok az destek aldı.

Uluslararası kriketdeki son vuruşlarında, Clare Shillington 12 sayı attı, oyun aynı zamanda stalwarts Isobel ve Cecelia Joyce ve Ciara Metcalfe’nin kariyerlerinin sonunu da gösterdi.

Savunmak için yetersiz bir toplamla, İrlanda’nın bowling oyuncuları az şansa sahip oldular ve belki de 22 toptan 51’i yağdıran açıcı Sophie Devine tarafından kılıca sokuldular.

Yeni Zelanda, İrlanda’yı başka bir ağır kayıp için kınayan, 7.3 deniz aşırı hedefine ulaştı.

İrlandalı kaptan Laura Delaney, “Dört önde gelen lider ve bugün Cecelia ve Isobel de emekliliklerini açıkladı.” Dedi. “Dört oyuncu bir grup kadar yakındı… dördüne olağanüstü kariyerler için tebrikler. Onların sahaya olan bağlılığı ve çıkışı, hiç kimse inkar edilemez. Onlara bizim için yaptıkları her şey için yeterince teşekkür edemem. ”

İrlanda kriketinin dört efsanesi uluslararası kriketden dışarı yayılır – emekliliğinizin tadını çıkarın @ShillersC, @CiaraJMetcalfe, @Izzyjoyce ve @ CeceliaJoyce44 – özleneceksiniz! .T pic.twitter.com/lTvQzsJomT

– ICC (@ICC) 17 Kasım 2018

Yeni podcast’imize, The42’de Heineken Rugby Weekly’e abone olun, burada:

Google Translate

Google apps
Main menu

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir