Ireland’s rise in 7s continues as Eddy

İrlandalı kaptan Billy Dardis Pazar günü kupayı kaldırdı.

İrlandalı kaptan Billy Dardis Pazar günü kupayı kaldırdı.

IRISH MEN’S Rugby 7’ler ekibi, ilk Rugby Avrupa Sevens Grand Prix Serisini Polonya’da altı galibiyete sahip altı galibiyetle öne sürerek Pazar günü tarihe geçti.

Taraf geçtiğimiz sene ilk maçında seri koşuculardı, ancak Lodz’da Almanya’ya karşı 35-5 final galibiyetiyle etkileyici bir unvanı taçlandırdı.

Pazar günkü performans, İrlanda’nın ikinci sırada yer aldığı Almanya’nın 16 puan önünde şampiyonlar olduğunu doğruladı. Anthony Eddy, bu yaz başlarında Moskova ve Marcoussis’teki önceki sergilere katılmıştı.

Terry Kennedy, diziyi 23 denemeyle en skorer olarak bitirdi ve İrlanda’ya doğru yola çıkması için Pazar günü Almanya’ya karşı ilk yarısında iki deneme yaptı.

🏆☘️ https://t.co/zKjnP9IBNj

– İrlanda Ragbi (@IrishRugby) 9 Eylül 2018

Jordan Conroy, İrlanda’ya aralıktan 28-0 galibiyet vermek için başka bir ayraç ekledi.

İrlanda, Polonya’daki havuzuna girdi ve İtalya’yı (19-7), İspanya’yı (17-7) ve Portekiz’i (35-12) mağlup etti.

Kaptan Billy Dardis, bir Fransız kalkınma ekibinin Pazar günkü kararına varması için 42-0 yarı final zaferinden önce, son sekizde İsveç’e karşı 47-5 galibiyete liderlik etti.

12 kişilik panel, seri boyunca 24 maçtan 23 galibiyet elde etti ve Exeter yarı finalinde İngiltere’ye sadece bir kez yenildi.

Bunların 76 puanlık rekoru, İrlanda’nın geçen yılki şampiyonlardan Rusya’yı üçüncü sırada yer alan 20 puanı bitirmesiyle bir seri rekor.

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


10 Eylül bursa at yarışı tahminleri10 Eylül bursa at yarışı tahminleri

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın