Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Gençlerbirliği
  • Beşiktaş - Gençlerbirliği
  • Stat: Ankara 19 Mayıs
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 28.10.2016 20:00

IPad Kullanım Kılavuzu ve IPad Kullanım Teknikleri Detaylı Anlatım

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
IPad Kullanım Kılavuzu ve IPad Kullanım Teknikleri Detaylı Anlatım

Yapabileceği her şeyin tümünden yararlanmak için iPad'inizle nasıl çalışacağınızı bilmeniz gerekir. İçerisini ve çıkışını, nasıl çalıştığını ve nasıl çalıştığını anlamalısınız. IPad'inizi en son nasıl kullanacağınızı öğrenmek için bu makaledeki bilgileri gözden geçirin.

Bir iPad satın almak, sahip olduğunuz her türlü şirketi artırmak için mükemmel bir yoldur. Yeni iş getirmenin harika bir yoludur; çünkü şirketinizin modern ve ilerici olduğunu gösterir. Bu tür bir istemci arıyorsanız, bir iPad'i seçin.

IPad'i satın almadan önce, ihtiyaç duyduğunuz özelliklerin bir listesini hazırlamak için zaman ayırmanız ve ne tür bir depolama alanı boyutu istediğinize karar vermeniz gerekir. Farklı iPad modelleri mevcuttur ve asla kullanmayacağınız özelliklerde para harcamanın hiçbir anlamı yoktur.

Parmağınızı tekrar tekrar ekran boyunca sürüklemeye gerek kalmadan tarayıcınızdaki uzun bir sayfanın başına geri dönebilirsiniz. Çok daha etkili bir yöntem var. Tek yapmanız gereken, başlık çubuğunda bir kez parmağınızla hafifçe vurmanızdır. Zum'u sağdan başlayarak sayfanın üst kısmına taşıyacaksınız.

IPad'iniz bir kullanıcı el kitabıyla gelmese de bir tane ücretsiz indirebilirsiniz. Apple'ın web sitesinde iPad için Kullanıcı Kılavuzu içeren ücretsiz bir PDF vardır. Ayrıca, App Store'da ücretsiz olarak indirilebilir bir uygulama olan iBooks'ta okuyabileceğiniz bir e-kitap olarak geliyor.

IPad'inize yazmakta zorluk çekiyor musunuz? Bluetooth kablosuz klavye almalısınız. IPad'iniz anında herhangi bir Bluetooth klavyesini tanıyacaktır. Klavyeyi çok kullanırsanız, doğrudan Bluetooth klavyesi bulunan bir kutu satın alın ve klavyenizi taşımanıza gerek kalmayın. her yerde

Yüz ifadesini veya alternatif ifadeler kullanarak sıklıkla hoşlanıyorsanız Emoji klavyesine sahip olun. Bu klavyeyi elde etmek için, ayarlar'a, sonra Genel'e ve son olarak Klavye'ye dokunun. Uluslararası klavyelerin simgesine dokunun ve Emoji'yi arayın. Eklemek için, yapmanız gereken tek dokunuş olması. Bir dahaki sefer ekran klavyesini gördüğünüzde, orada olacak.

IPad'de yaptığın şeyin ekran görüntülerini alabilirsin. Ana ekran düğmesine ve daha sonra uyku / uyandırma düğmesine basın. Bir ekran görüntüsü anında çekilecek ve fotoğraf galerisine kaydedilecektir. Ardından, iPad'inizin farklı özelliklerini onlara göstermek için bu ekran görüntülerini arkadaşlarınıza e-postayla gönderebilirsiniz.

IPad'inizdeki pil tamamen tükendiğinde, mümkün olan en kısa sürede şarj edin. Cihazı uzun süre ölü bir pil ile saklamaya devam etmek, gelecekte şarj olma yeteneğini etkileyebilir. Ayda bir kez, pilin yüzde 100'e kadar şarj edilmeden önce tamamen boşalmasına izin verin.

En kısa sürede bir iPad kapağı alın. Ön cam Gorilla Camdan (çok güçlü bir materyalden) yapılırken, yine çizilebilir. Yatırımınızı korumak istiyorsun. IPad camınızı çantanıza koyduğunuzda koruyacak bir ekran kapağı alın. Bu şekilde güvenli olduğundan eminsin.

Sahilde iPad'inize dikkat edin. Kum, iPad için oldukça tehlikeli bir şeydir. Sadece cihazın küçük aralıklarına yakalanmakla kalmaz, aynı zamanda ekranınızı başka yerlerde kolayca çizebilir. Bu durumlarda bir ekran kapağı kullanmak veya daha iyisi, plaj zamanınız için iPad'i evde bırakmak en iyisidir.

FaceTime telefon numaraları ve e-posta adresleri oluşturun. IPad varsayılanınız, FaceTime'inizi ilk e-posta adresinizi içerecek şekilde ayarlar; ancak daha fazla bilgi için ayarlayabilirsiniz. IPad'inizdeki ayarlar alanına gidin ve sayı ve e-postalar için FaceTime'ınızı kurun.

Pilinizin parlaklığını artırmak için otomatik parlaklık özelliklerini etkinleştirmeniz gerekir. IPad'iniz oda aydınlatmasını algılama yeteneğine sahiptir ve durumu daha iyi uyacak şekilde aydınlatmasını ayarlayabilir. Bu, pil ömrünüzü uzatmanıza, gün içinde üretiminizi arttırmanıza yardımcı olabilir. Parlaklık ve Duvar Kağıdı altındaki Ayarlar menüsünde bu seçeneği belirleyin.

Sesli kitapları dinlemeyi seviyorsanız, Erişilebilirlik ayarları altındaki VoiceOver uygulamasını seveceksiniz. Bu özellik, ekranda görüntülenen herhangi bir metni yüksek sesle okur. Favori e-kitaplarınızı veya blog'unuzu açın ve iPad'iniz size okur! Bu, arabanızda dinlemek için veya evde çalışırken rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

IPad'inizi tutmak için özel bir vaka satın alın. Bu davalar kitap kapakları gibi görünür ve iPad'i çıkarmadan kullanmanızı sağlarlar. Durum, yanlışlıkla düşürürseniz pahalı ekipmanınızı korur. Aynı zamanda kırılgan ekipmanlarınızı taşımanıza daha kolay hale getirir.

Şimdiye kadar, uygulama bildirimlerini ve bunları nasıl kontrol edeceğinizi düşünmek için muhtemelen yeterli sayıda uygulama indirmişsinizdir. Uygulama bildirimlerini denetleme ayarları ve daha sonra bildirim altında. Bu alana erişerek hangi uygulamaları size bildirim gönderdiğini, nerede göründüklerini ve ne sıklıkta görüneceğini kontrol edebilirsiniz.

IPad'iniz başkalarının erişmesini istemediğiniz özel bilgileri içeriyor mu? Öyleyse, iPad'inizde, on kez şifre yanlış girildiğinde tüm verilerini silecek bir özelliği vardır. Ayarlar sekmesine gidin, Genel, Şifre Koruma bölümüne gidin ve nihayet Verileri Silin. Sadece şifrenizi unutmadığınızdan emin olun!

IPad'inizde Google haricinde bir arama motoru kullanmayı tercih eder misiniz? Varsayılanı kolayca favori arama motorunuza değiştirebilirsiniz. Safari Ayarları menüsünün altında Arama Motoru'nu seçin. Bir kez oradaysanız, varsayılan Google tarayıcısına ek olarak Yahoo ve Bing seçeneklerini göreceksiniz.

Burada okuduğunuz şeyleri kullanmak size kalmıştır. Asla hayal edemediğiniz kapıların aniden açılabileceğini göreceksiniz. Bir iPad'e sahip olmak, en son gadget'a sahip olmaktan çok daha fazla, bu yazının önerisi sayesinde, kullanırsanız, gerçekten faydalı olabilir.

1 2 3
Hiç oy kullanılmadı. İlk oy kullanan siz olun!

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi