Hourihane ve Whelan, sezonun ilk şampiyonluk galibiyetini toplamak için Villa punish Hull olarak

Glenn Whelan, Hull City’nin Evandro Goebel’in yanında. Resim: Tim Goode

Glenn Whelan, Hull City’nin Evandro Goebel’in yanında. Resim: Tim Goode

ASTON VILLA, Hull City’de 3-1 sezonun açılış şampiyonluk oyununu kazanmak için bir takım hatalar üzerine, eski klübüne karşı olan skorlarında Ahmed El Mohamady ile oynadı.

Steve Bruce’un güçlü söylentilere sahip olduğu, tökezlemek zorunda kaldığı Villa’nın yeni sahipleri Thierry Henry tarafından değiştirildi.

Devralma, Villa’nın Jack Grealish’i tutmasına izin verdi – Perşembe gününün sonundan önce Tottenham ile bağlantı kurmaya devam etmesine rağmen – ve oyun kurucu Bruce’un tarafının Pazartesi günü KCOM Stadyumu’nda arkadan gelmesine yardımcı oldu.

Evandro, Hull’a yedinci dakika süren bir ipucu verdi ve orta saha oyuncusu gol için gitmiyor gibi görünse de, kaleci Jed Steer bir köşede çırılçıplak kaldıktan sonra 20 metreden bir top kaybı yaptı.

Conor Hourihane Kaynak: Tim Goode

Ancak Villa yedi dakika içinde seviyelere çıktı, Tommy Elphick mükemmel bir sol kanat Grealish köşesinden bir saptırma başlığında göze çarpan en iyi işaretlemeyi yaptı.

Her iki taraf da düşük kaliteli bir maçta israfa uğradı, ancak Hull’un hataları, Villa iki golü beş saniyelik yarım dakika uzatarak puanları topladı.

David Marshall’ın kendi hedefinden attığı faul, El Mohamady’nin İrlanda’nın Uluslararası Conor Hourihanesi ile geçiş yapmasına izin verdi ve Mısır uluslararası kalecinin kalecinin kurtarması gereken bir vuruşla sol alt köşeden seçti.

Ve Hull, yeniden kendi yarılarında el koyduğunda, El Mohamady, sert bir çalışma için Alan Hutton’u canlandırdı, Hull’un savunmasını destekledi ve geri tepmesine izin veren İskoçya’nın uluslararası Marshall’ını bitirmek için tam geri dönüşe izin verdi.

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir