Hery

Waterford oyuncuları, Bastieny’s’in hedefinden sonra kutlar. Resim: Laszlo Geczo / INPHO

Waterford oyuncuları, Bastieny’s’in hedefinden sonra kutlar. Resim: Laszlo Geczo / INPHO

Drogheda United 0

Waterford 1

WATERFORD, bu akşam FAI Cup’ın çeyrek finallerinde, United Park’taki First Division kıyafeti Drogheda United’ın meydan okumasını görerek yerini aldı.

Bastien Hery, Shamrock Rovers’i terk ederek ilk turda büyük bir üzüntü çeken Drogs’u ortadan kaldırmak için oyunun sadece üç dakikası ile oyunun tek golünü attı.

Fransız orta sahadaki uzun menzilli oyunda, Drogheda’nın golünde Paul Skinner’ı yendi ve 2009’dan bu yana ilk kez yarışmaların son sekizine Blues göndermek yeterliydi.

Ev sahibi, oyuna geri dönmek için cesurca mücadele etti ve en iyi şansı ikinci yarıda Mark Doyle’a düştü, ancak vuruşu hedefe devam edemedi.

DROGHEDA UNITED: Paul Skinner; Kevin Farragher, Luke Gallagher, Ciaran Kelly, Mark Doyle; Sean Brennan (Robert Manley, 75), Jake Hyland, Richie Purdy; Conor Kane, William Hondermarck (Colm Deasy, 46), Chris Lyons.

WATERFORD: Niall Corbet; Rory Feely, Dave Webster, Kenny Browne, Garry Comerford; Paul Keegan; Bastien Hery, Dessie Hutchinson; Gavan Holohan (Dylan Barnett, 86); Izzy Akinade, Noel Avı (Dean O’Halloran, 85).

Hakem: Robert Harvey (Dublin).

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


BJK HaberleriBJK KadrosuBeşiktaş maçı

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın