Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz? Gerçektende diğer kulüplere ve takımlara ve kamuoyuna karşı Fikret Orman‘ı yerden yere vurarak hakaret edenlere soruyorum?

Adam başkan gibi başkan ve duruşu ile tavrı ile öyle dümenden ona hakaret eden ergen taraftarlar gibi değil, tam aksine adam gibi Beşiktaş’lı. Çıkıp bir bakın diğer büyük kulüp dediklerinizin başkanlarına. Bir tanesi hele artık her mağlubiyetten sonra TFF, MHK, Basın ve taraftarı dolduruşa getirmeyi alışkanlık haline getirdi. Yardımcısı da kendisi de teknik direktörü de ağlak ağlak konuşuyorlar yenildikten sonra.

Beşiktaş takımına haksızlık yapıldığında, ki bunun en uç örneği geçen sene ki Fenerbahçe maçıydı. Şimdi ağlayan GS’liler o zaman Beşiktaş‘ın aleyhine Fenerlilerle birlik olup iyi bir halt yemişler gibi onlarlaydı. Bizimle alay ettiler. Ama başkanımız taraftara oynamadı, bir Beşiktaşlı gibi taraftarla birlikte maça çıkmama kararı aldı ve konuyu kapattı.

HAKEM HATALARINDA FİKRET ORMAN YOK!

Bu Fikret Orman acaba enayi mi ki her hakem kazığı yediğimizde tv lere çıkıp boy boy demeçler vermiyor. Şenol Güneş hata var demekten öteye geçmiyor. Bizim başımızdakiler saf mı, enayi mi? Yo aslında adamın dibi bunlar. TFF‘de ki adamlarına istifa et demiyorlar, “hakemde hata yapar” diyip başka takımlarla alay ettikten sonra kendi canları yanınca “MHK istifa” demiyorlar. Demek ki bu iş sadece camia işi değil, o camianın başında ki kişinin adam olma işiymiş. Başkanınızı sosyal medyada dansöz gibi kıvıran taraftar gruplarına yem etmeyin artık. Tepkilerimizi daha uslüplu bir ifadeyle dile getirelim.

Check Also

Fikret Orman, yıldız değil yetenekli genç transferi peşinde ve Almanya takımlarıyla da gurbetçi futbolcuların temasını sıkılaştırıyor.

Fikret Orman, yıldız değil yetenekli genç transferi peşinde

Fikret Orman, yıldız değil yetenekli genç transferi peşinde ve Almanya takımlarıyla da gurbetçi futbolcuların temasını …

Bir cevap yazın