Güven Yalçın’ın transfer görüşmelerini menajeri açıkladı – BJK haberleri

Güven Yalçın'ın transfer görüşmelerini menajeri açıkladı - BJK haberleri

 Güven Yalçın‘ın transfer görüşmelerini menajeri açıkladı ve genç gurbetçi futbolcunun talipleri hakkında Alman basınına detayları anlattı.

Beşiktaş takımının bu sene göze giren genç futbolcusu Güven Yalçın için ortalıkta dolaşan transfer iddialarına menajeri, Transfermakt‘ın  Almanya bölümüne açıklamalar yaptı. Futbolcunun menajeri İtalyan takımlarının da ilgisini doğruladı.

Beşiktaş gelecek sezon için gelecek ve gidecek futbolcuların isimlerini netleştirmeye çalışırken, oyuncuların menajerleri de bu arada boş durmuyor ve gelen teklifleri değerlendirerek gelişmeleri izliyorlar. Geçen sezon başında Bayer Leverkusen U-19 takımından kadromuza katılan Alman gurbetçi futbolcumuz Güven Yalçın’ın da talipleri olduğu konuşuluyordu.

BJK haberleri gündemini sıkça meşgul eden Güven Yalçın transferi haberlerini en sonunda menajeri doğruladı. Bundesliga takımlarından genç futbolcuyla ilgilenenler olduğunu ve görüşmelerin yapıldığını aktardı. Aynı zamanda İtalya Seria A takımlarından da transfer teklifleri olduğunu ve görüşmelerin yapıldığını belirtti.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir