Guti Hernandez'in menajeri teknik direktörlük görüşmesi için çağrıldı
Guti Hernandez'in menajeri teknik direktörlük görüşmesi için çağrıldı

Guti Hernandez’in menajeri teknik direktörlük görüşmesi için çağrıldı

Guti Hernandez‘in menajeri teknik direktörlük görüşmesi için çağrıldı ve Beşiktaş‘ın yönetimi ile birlikte karar verilecek.

Beşiktaş takımının sezon sonu görevi sona erecek olan teknik direktörümüz Şenol Güneş yerine bir teknik direktör hazırlığı var. Bu hazırlık için ise bir numaralı aday yardımcı antrenörümüz ve eski futbolcumuz Guti Hernandez olarak öne çıktı. İspanyol antrenörün menajeri görüşmeler için İstanbul’a çağrıldı.

BAŞKAN FİKRET ORMAN GEÇEN GÜN TEKNİK DİREKTÖR MESAJINI VERDİ

Başkan Fikret Orman geçtiğimiz gün kendisi ile yapılan bir röportajda yönetimin teknik direktör transferi için yaptığı çalışmaları sorusuna mesajlı cevap verdi. Bu mesajda Şenol Güneş ile yıl sonuna kadar birlikte olunacağını belirtti. Ancak şu anda milli takımın başında olan Şenol Güneş’in dönmesi ile kendisi ile de görüşülerek yardımcı antrenör Guti’nin yetkilerinin artırılmasını isteyeceklerini belirtti.

Bu açıklama üzerine çokça yorum yapılarak diğer alternatif teknik direktör isimlerinin de bir kenarda bekletileceği ancak önceliğin Guti Hernandez olduğu belli oldu.

Eğer kalan 8 haftada Guti Hernandez takımın başında olumlu bir başarı çizelgesi ortaya koyarsa gelecek sezon için görüşmeler yapılacak. İspanyol çalıştırıcının da menajeri bu gelişmeler üzerine İstanbul’a çağrıldı. Karşılıklı olarak varılacak fikir birlikteliği sonrası Beşiktaş’ı ne gibi gelişmelerin beklediğini birlikte göreceğiz.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın