Gökhan Töre kadro dışı ve son bir şans istedi
Gökhan Töre kadro dışı ve son bir şans istedi

Gökhan Töre kadro dışı ve son bir şans istedi

Gökhan Töre kadro dışı bırakılarak satılacaklar listesinde en üstlerinde yer alan isimlerden biriydi. Ancak bugün yeniden Şenol hocadan son bir şans verilmesini istedi.

Beşiktaş yeni sezona Şenol Güneş’in transfer politikaları doğrultusunda hız verdi. Gökhan Töre de takımda performans gösteremeyip satılacak 7 net futbolcudan biri olarak girdi. Ancak genç futbolcu yaşadığı talihsizlikler ve aksaklıkların kendisine engel olduğunu ve bir şans daha tanınmasını istediğini iletti.

Teknik direktör Şenol Güneş ise bu kararı yönetimin transfer sürecinde istenilenleri alıp alamamasına bağlı olarak birkaç gün içinde kesinleştirecek. Yönetimi mali açıdan sıkıntıya sokmadan gönderilecek futbolculardan elde edilecek gelirle iyi transferler yapmak isteyen Güneş, iyi kararlar almak istiyor.

Beşiktaş‘ın bir zamanlar gözde futbolcusu olan, feda sezonunda adını dillerden düşürmeyip dripling ve hırsıyla adından sıkça söz ettiren Töre, şimdi satış listesinde. Ancak yaşanan birçok talihsiz sakatlık ve problemlerden sonra takım içinde de bir sıkıntı yaşatmayan Gökhan Töre transfer için son bir şans istedi. Satışının veya gönderilmesinden önce bir şansı daha alıp almayacağına yine teknik direktör karar verecek

Check Also

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz? Gerçektende diğer kulüplere ve takımlara ve …

Bir cevap yazın