Giuliano: anlaşmamız böyle

Son haftalarda takıma verdiği ciddi katkıyla gündemde olan Giuliano Sport TV’ye önemli açıklamalarda bulundu. 27 yaşındaki sambacı forvet arkasında oynamak istediğimi hocama belirttim. Gremio ekibinde sağ kanatta oynuyordum ancak Zenit’te 10 numara pozisyonunda oynuyordum ve daha verimli olduğumu söyledim. Kendisi de benden neler beklediğini anlattı. Şuan istediğim bölgede oynamaktan memnuniyet duyuyorum. Gönlümden geçen pozisyona geçtim, gol atıp takıma katkı sağlıyorum. Aynı zamanda defansa yardım ediyorum. Aykut hocamla anlaşmamız böyle. Hocam ile aramızda bir bağ var. Kendisiyle çok iyi anlaşıyorum ve gerçekten çok iyi bir insan” dedi.

RUSYA’DA OLMAK İSTİYORUM

Giuliano, Rusya’da yapılacak Dünya Kupası’nda tabi ki de olmak istiyorum. Bunun için elimden geleni yapıyorum. Çok çalışıyorum ve her zaman daha fazlasını vermem gerektiğini biliyorum. Son oynadığımız Kasımpaşa karşılaşmasında kolektif bir futbol oynadık. İyi bir oyunun yanında güzel bir zafer elde ettik. Takım olarak böyle devam etmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.

YENİ ALEX YAKIŞTIRMASI

Giuliano Fenerbahçe’ye gelmesinden bugüne takımda yeni Alex yakıştırmaları yapılıyor. Son 4 karşılaşmada 4 gol 1 asist ile oynayan sambacı, Alex’in gerisinde kaldı. Alex Fenerbahçe’de oynadığı dönemde ilk sezon aynı zaman diliminde 8 gol, 7 asist başarısına ulaşmıştı.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir