Getafe 2-0 Eibar: Sahipliğin hakimiyetine rağmen ziyaretçiler yendi

Eibar Cuma akşamı aslan payına sahipti ancak Coliseum Alfonso Perez’de Getafe’ye 2-0 kaybetti.

Jose Luis Mendilibar’ın tarafı sezonun açılış gününde kaybeden oyuna yaklaştı ve bir galibiyete ihtiyaç duydu, ancak Getafe’nin mükemmel karşı hücum oyunu hakkında çok az şey yapabildiler – ki sonunda üç sayı için belirleyici oldu.

Geçen ay ev sahibi taraftarları için sessiz bir pozisyona imza atan Angel Rodriguez, 18. dakikada yaptığı mükemmel vuruşu kullandı, Marko Dmitrović ile mücadele etti.

Oyun daha sonra Eibar’ın topu kontrol etmeye devam ettiği sırada normal oyun tarzına geri döndü ve her ikisi de açık şansları kaçırmaktan suçlu olan Sergi Enrich ve Kike idi.

Toplamda, ziyaretçilerin Getafe’nin hedefine dokuz atış yaptıkları ancak hiçbirinin hedefine ulaşamadıkları – ve oyunun sızmasıyla – ev sahibi bir kez daha ödeme yaptı.

Amath, bir miktar ince kanat oyunu yaptı ve Jose Bordalas’ın üç tarafını da mühürlemek için 90. dakikada evine dönen veteran vuruşu Jorge Molina’yı buldu.

Sonuç, Getafe’nin sezonun galibiyetini aldığını görürken, Mendilibar’ın Eibar’ın puan açısından gösterecek hiçbir şeyi yok.

Altılı tahmin25 Ağustos at yarışı sonuçları26 Ağustos at yarışı sonuçları

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın