Galatasaray’da Muslera’nın performansı sorgulanıyor

Galatasaray’da şampiyonluklarda büyük katkısı bulunan Fernando Muslera’nın geldiği günden bugüne en formsuz sezonunu geçirmesi yönetim tarafından araştırılıyor.

Galatasaray Spor Kulübü Futbol direktörü Cenk Ergün, son Beşiktaş karşılaşmasında yediği hatalı golle büyük tepki çeken Uruguaylı kaleci ile özel bir görüşme gerçekleştireceği öğrenildi. Ergün Muslera ile görüşerek form düşüklüğünün nedenlerini soracağı belirtildi.

ALTERNATİFSİZ OLMASI 

Muslera’nın takım içerisinde uzun yıllar alternatifsiz olmasının mı form düşüklüğüne neden olduğu merak ediliyor. Claudio Taffarel’in takımdan ayrılmasının ardından performansı her geçen gün düşen kalecinin Cenk Ergün ile yapacağı toplantıda söyleyecekleri merak ediliyor.

BEŞİKTAŞ MAÇI SONRASINDA ÖZÜR DİLEMİŞTİ

Beşiktaş derbisinde yediği hatalı golle takımın direncini düşüren ve maçın kaybedilmesine neden olan Muslera’nın maç sonrasında arkadaşlarından özür dilediği öğrenildi.

Büyük bir hata yaptığını kabul eden Muslera’nın, sahada istediğimiz performansı sergilerken benim hatam nedeniyle hiç istemediğimiz bir sonuca neden oldum. Yaptığım hata nedeniyle maçı kaybetmemize neden oldum. Hepinizden özür dilerim” dediği belirtildi.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın