Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Gençlerbirliği
  • Beşiktaş - Gençlerbirliği
  • Stat: Ankara 19 Mayıs
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 28.10.2016 20:00

Futbolu Bırakan Necati Ateş 2016-2017 Şampiyonunu Söyledi

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Futbolu Bırakan Necati Ateş 2016-2017 Şampiyonunu Söyledi

Türk futbolundan bir yıldız daha kaydı. Galatasaray’ın eski futbolcusu Necati Ateş futbolu bıraktığını açıkladı. Futbolu noktaladığını açıklayan Necati’ye yorumculuk teklifleri geldiğini belirtti.

Galatasaray’ın eski yıldızlarından Necati Ateş Radyospor’da Özgür Sancar’a yaptığı açıklamada futbol kariyerine son noktayı koyduğunu söyledi. 36 yaşında olan Ateş’in geçtiğimiz sezonu İzmir’in Karşıyaka kulübünde geçirmişti.


19 SENELİK FUTBOL KARİYERİMİN SONUNA GELDİM

19 Yıl boyunca aktif futbol hayatı içerisinde bulunduğum kariyerimin sonuna geldim. Bundan sonra futbolun neresinden tutunabiliriz bunları değerlendiricem. Pazartesi günü futbolu bıraktığımı resmi olarak duyuracağım. 19 senem bir çok başarılarla ve kupalarla geçti ve bu futbol hayatımın sonuna geldiğimi düşünüyorum.

Son zamanlarda artık bazı şeylerin zorlanmayacağını anladım. Tadında bırakmak gerekiyordu ve öyle oldu. Tekliflerde azalmaya başlamıştı. İstediğiniz kulüplerden teklif gelmeyince bırakmanın en iyi seçenek olduğunu anlıyorsunuz.


SON DÖNEMİMDE GALATASARAY’DA OLMAK İSTEDİM

Futbol kariyerimi Galatasaray’da noktalamak isterdim. Ancak uygun görülmedi, kulübün başında bir hoca var ve planlamaları olabilir. Neden istenilmedim çok net şekilde bilmiyorum. Artık bu konular benim için geride kaldı ve uzatmanın da bir alemi yok. Galatasaray’da tekrar oynamak benim isteğimdi. Jübile yapmak gibi bir düşüncem yok, jübile en son hangi futbolcuya yapıldı?


ATEŞ’TEN DROGBA YORUMU

Drogba kariyeri tartışılmayacak muhteşem bir lider oyuncu. Her zaman için Galatasaray’ın böyle lider oyuncuya ihtiyacı var. Galatasaray’ın forvet noktasında sıkıntısı olduğu aşikar. Bence Drogba opsiyonu düşünülmeli ve takıma katılması sağlanmalı. Drogbanın kariyerini anlatmaya gerek yok çok büyük bir oyuncu. Bende zamanında çok önemli isimler arasındaydım, o da çok büyük bir isim. Galatasaray’ın Drogba’yı ciddi anlamda düşünerek renklerine katması gerektiğini düşünüyorum.


ŞAMPİYONLUK YARIŞI GALATASARAY İLE BEŞİKTAŞ ARASINDA GEÇER

Sarı kırmızılı ekip bu sene iyi transferler yaptı. Ön arkaya ve orta alana gerçekten iyi isimler alındı. Galatasaray en kötü zamanında şampiyonluğa oynayabilecek bir kulüptür. Muslera’ya bakıyorsunuz 5 senede 10 kupa kazanmış. Bu sene Galatasaray’ın Avrupa’da olmaması Lig için avantaj ve bu nedenle şampiyonluk adaylarından biri olarak görüyorum. Şampiyonluğu Galatasaray ve Beşiktaş arasındaki rekabet belirler.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2 oylama 3 puan ortalama (1 puan)

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi