Ana Sayfa DİĞER BRANŞLAR 25 Ağustos 2018 409 Görüntüleme

French Open to ban Serena Williams

Serena Williams, ‘Kara Panter’ catsuit oyununda yarışıyordu. Resim: Michel Euler

Serena Williams, ‘Kara Panter’ catsuit oyununda yarışıyordu. Resim: Michel Euler

Roland Garros şefleri kıyafeti “çok uzaklara gitme” olarak nitelendirdikten sonra, SERENA WILLIAM’ları yine Fransız Açık’ta “Siyah Panter” catsuit giymekten men edilecektir.

36 yaşındaki Amerikalı yıldız, bu yıl Paris’i “Siyah Panter” filminden esinlenerek “bir savaşçı prenses” gibi hissettirdiğini söyleyerek vücudu kucaklayan kıyafetiyle sersemletti.

“Eğlenceli ve işlevsel” olarak tanımlamanın yanı sıra Williams, geçen yıl doğum yaptıktan sonra hayatını tehlikeye atan kan pıhtılarının geri dönüşünü önlemesine yardım etti.

Bununla birlikte, Fransız Tenis Federasyonu (FFT), 2019 yılında Roland Garros’ta kıyafete veya benzer şekilde göz alıcı bir şeyin hoş karşılanmayacağı konusunda ısrar ediyor.

FFT genel başkanı Bernard Giudicelli, Tenis dergisine Fransız basınında yer alan haberlerde “Bazen çok ileri gittiğimize gerçekten inanıyorum” dedi.

“Bu yıl Serena’nın kıyafeti artık kabul edilmeyecek. Oyuna ve yere saygı duymalısın. Herkes vitrin keyfini çıkarmak istiyor. ”

Giudicelli, 2019 Fransız Açıklığı için giyim konusunda “belli sınırlar” olacağını söyledi, ancak kabul edilmemesinin çok zor olabileceğini söyledi.

“2019 için, bu biraz geç oldu çünkü koleksiyonlar zaten tasarlandı, ancak ekipman üreticilerinden bunları bize iletmelerini istiyoruz” dedi.

© – AFP, 2018

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


BJK HaberleriBJK KadrosuBeşiktaş maçıYorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İlginizi çekebilir

Talks

Talks

BJK haberleri - Altilitahmin.net