Filipe Luis, PSG hareketinin olmamasından sonra kalıyor

Filipe Luis, bu hafta Paris Saint Germain’e önerdiği hareketinde bir hareketsizlikten sonra Atletico Madrid’den ayrılmayacak.

AS 32 yaşındaki Lucas Hernandez ardı edildi Real Madrid üzerinde UEFA Süper Kupa kazanmak aşağıdaki kulüpte mutsuz, hem de aşağıdaki bölük tam kaptanlarından biri olarak seçilen varlık değildir İddiası Gabi’nin Katar tarafına taşınması Al Sadd SC.

Birden fazla raporda Brezilya savunmacısının Ligue 1 kulübünde bir takım yurttaşlarla konuştuğunu iddia etti, ancak bir hareketin bozulduğu anlaşılıyor.

Ve, Atleti başkanı Enrique Cerezo, Cuma günü kapanış olan transfer penceresinden geçerek kulüpte kalacağını doğruladı.

“Filipe Luis tüm gerekli oyuncuları gibi ben kalmak zorunda, Atleti için çok ihtiyaç duyulan bir oyuncu ve,” Cerezo ESPN aktarılan sözlerinde.

Luis 13 yıldır İspanya’da yaşıyor. Lig futbolunun ilk tadı, Real Madrid’de sezonluk bir kredi anlaşmasıydı ve zamanını İkinci Bölüm’de Los Blancos’un B takımıyla geçirdi. Gerçek, Luis’i imzalamaya karşı, ana kulübünün Rentistas’ın çok fazla para istediğini iddia ederek karar verdi.

Deportivo La Coruna’da iki yıllık bir kredi anlaşması yapıldı ve anlaşmanın sona ermesinin ardından anlaşma kalıcı hale getirildi. Luis, 2010 yılında 12 milyon avroluk bir anlaşma ile Atleti’ye katılmadan önce Riazor’da iki yıl daha geçirdi.

Brezilya, Londra kulübü için 15 kez öne çıktığı 2014/15 sezonunda Chelsea ile kötü bir büyüyle bu yana başkentte kaldı. Los Rojiblancos için 301 kez oynamıştır.

Altılı tahminleri31 Ağustos at yarışı sonuçları31 Ağustos altılı sonuçları

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın