Fikret Orman’ın Talisca planı ortaya çıktı!

Beşiktaş’ta Anderson Talisca takımda kalması adına çalışmalar devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde başkan Fikret Orman İlgiltere’ye kızını ziyarete gittiği burada aynı zamanda transfer çalışmaları yaptığı belirtilmişti. Ancak işin aslı daha sonra ortaya çıktı. Başkan Orman’ın İlgitere’de herhangi bir transfer görüşmesi gerçekleştirmediği Talisca’nın bonservisi için Benfica Kulübü Başkanı Luis Filipe Vieira ile İngiltere’de bir araya geldiği ortaya çıktı.

Fikret Orman Vieira ile yaptığı görüşmede Brezilyalı oyuncunun opsiyonunda yer alan 25 milyon Euro’yu yatıran oyuncuyu alır maddesini kullanmaya sıcak bakmıyor. Bu durumu görüşmede Vieira’ya ilettiği ve anlaşma zemini aradığı belirtildi.

TEKLİF DEĞERLENDİRİLECEK

Yapılan görüşmede başkan Fikret Orman Talisca için 10 milyon Euro teklif ettiği öğrenildi. Orman, Talisca’nın son dönemlerde performans düşüklüğü nedeniyle takımda yedek kaldığı Vieira’ya belirtilerek bu nedenle Talisca için 25 milyon Euro ödeyemeyeceklerini belirtti. Sezon başında Portekiz ekibinin Talisca’yı İngiliz kulüplerine satmak istediği ancak bu konuda başarılı olamayarak futbolcunun Beşiktaş’ta oynamasına engel olamamıştı. Aynı şekilde Portekiz kulübünün transfer konusunda acele etmeyeceği ve gelecek yeni teklifleri değerlendireceği belirtildi.

Fikret Orman’ın takımda kalmasını çok istediği Talisca için tüm şartların zorlanacağı belirtilirken, herhangi bir olumsuzluk durumunda Talisca’nın yerine alınacak isimlerin şimdiden belirlendiği belirtildi. Özellikle Beşiktaş’a geldiği dönemden bugüne göstermiş olduğu performans ile büyük beğeni toplayan Talisca taraftarın sevgilisi olmuş durumda. UEFA Şampiyonlar Ligi’nde attığı gollerle takımın gruptan çıkmasında büyük katkısı olan deneyimli futbolcununda Beşiktaş’ta kalmak istediği biliniyor.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın