Fikret Orman yağmur yağıp kış olsada her zaman güneş doğacaktır - BJK haberleri
Fikret Orman yağmur yağıp kış olsada her zaman güneş doğacaktır

Fikret Orman yağmur yağıp kış olsada her zaman güneş doğacaktır

Fikret Orman Antalya Beşiktaşlılar derneği ve taraftarlarıyla bir araya geldi ve otelde bir konuşma yaptı. Beşiktaş’ın içinden geçtiği süreci de ele alan Orman, büyük ilgiyle karşılandı.

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, Antalya’da kamp yapan takımı yakından izledi ve orada Antalya Beşiktaşlılar Derneği ve taraftarlarla buluşup bir toplantıda konuşma yaptı. Bazılarının araya nifak tohumları ekmeye çalıştıklarını belirten Orman, ne oldu da 10 sene şampiyon olmayalım derken aramıza bu nifak tohumları girdi dedi. Mart ayında 116. kuruluş yıl dönümümüzü kutlayacağız biz buraya 116 şampiyonlukla gelmedi.

BİZİM ŞARKILARIMIZ HEP YENİLSENDE YENSENDE DİYE BAŞLAR

Bizim şarkılarımız hep yenilsende yensende diye başlar, Beşiktaş sevmek için sevilen bir kulüp değildir. Bizim en önemli özelliğimiz dürüstlüğümüz, adil oluşumuz, centilmen oluşumuzla bizim Beşiktaş ailesine özgü duruşumuzdur. Bu değerlerimizi bu nifak tohumlarıyla bozmalarına müsade etmeyin.

BEŞİKTAŞ’TA AYNI TÜRKİYE GİBİ

Fikret Orman sözlerinde “Beşiktaş Türkiye’ye çok benziyor. Yukarı çıkışlarımız olduğunda hemen aşağıdan çekmeler oluyor. En çok da beni üzen tarafı ise, bunu yapanların camiamızın içinde daha çok olmasıdır” dedi. Göreve geldiği günle bugün ki Beşiktaş arasında büyük bir uçurum bulunduğunu belirten Orman, her şeyden önce moral yoktu dedi. Umutları yitirme noktasında iken Beşiktaş’ta ki görevine geldiğini belirten Fikret Orman, 330 milyon dolar borçla göreve başladık dedi.

KARTAL YUVASI MAĞAZALARIMIZIN SAYISI 100’Ü GEÇTİ

Antalya’da sadece 1 mağazamız varken şimdi 6 tane mağazamız olduğunu ifade eden başkan Orman, genel sayının 100’ü geçtiğini belirtti. En büyük desteğimiz Beşiktaşlı taraftarlarımız ve gülen yüzlerimizdir, moralsizlik üzerine bina inşa edip nifak tohumları atanlar ve iktidar hesabı yapanlar bu camiaya hesabını verecektir dedi.

Konuşmasını tamamlayan Fikret Orman minik taraftarlarımızın formalarını imzaladı ve taraftarlarımızla birlikte fotoğraf çekildi.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın