Fikret Orman İtalyaya transferde ders verip gelecek
Fikret Orman İtalyaya transferde ders verip gelecek

Fikret Orman İtalyaya transferde ders verip gelecek

Fikret Orman İtalyaya transferde ders verip gelecek ve kadroda çeşitli değişikliklere yeniden imza atacak.

Beşiktaş takımının devre arası transfer sezonunu resmen sezon sonu transfer gelişmelerinden daha süratli sürdürdüğü görülüyor. Futbolcu transferi ve transfere dair büyük bir proje kapsamında İtalya’ya giden Fikret Orman’ın ilk hedefi Adem Ljajic transferini yine “beleş”e tamamlamak.

ADEM LJAJIC’IN BONSERVİSİ ALINACAK MI?

Adem Ljajic‘in bir maç daha Beşiktaş forması giymesi durumunda sözleşmede ki satın alma opsiyonu devreye girecek ve bonservisini almak gerekecek. Başkan Orman ise bu bonservis bedelini ödememek için Tolgay Arslan, Oğuzhan Özyakup veya Ricardo Quaresma üçlüsünden birini takasta kullanmayı hedefliyor. İtalyan ekipleri ile yakın temaslar kuran ve bir projeyi hayata geçirmeyi hedefleyen siyah-beyazlı yönetim bu işi noktalamayı kafaya koymuş. Beşiktaş’ın geleceği için her satışı mübah gören başkan için şu futbolcu satılmasın diye bir kural yok.

SAĞ BEK TRANSFERİ BİTTİ BİTECEK

Bartosz Beresznski ismini geçen günlerde duyurmuştuk. İtalya ekibi Sampdoria forması giyen Beresznski bugün yarın imza atması beklenilen futbolculardan birisi. Fikret Orman bu transferide en uygun fiyata noktalayıp bu sezon sakatlıklarıyla korkutan Gökhan Gönül’e alternatif ismi takıma katmak istiyor.

STOPERDE HAREKETLİLİK BÜYÜK

Stoper mevkiinde ise yine hareketlilik büyüdü ve İtalya takımlarından Napoli forması giyen 23 yaşında ki Nikola Maksimovic her an takıma katılması ihtimali olan futbolculardan birisi. Başkan Fikret Orman bu işi tamamlamak adına yine takas veya gönderilecek futbolcuların iyi para getirmesi olasılığını bekliyor.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın