Fikret Orman 5-6 futbolcu gidecek dedi
Fikret Orman 5-6 futbolcu gidecek dedi

Fikret Orman 5-6 futbolcu gidecek dedi

Fikret Orman 5-6 futbolcu için gideceklerini ve kulüpte en önemli olan şeyin Beşiktaş’lılık ruhu olduğunu ifade etti. Bu ruhu sahaya yansıtmayan 5-6 futbolcu ile Şenol hocanın raporu doğrultusunda yollar ayrılacak.

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, NTV kanalında katıldığı Spor Aktüel programında kendisine yöneltilen soruları cevaplandırdı. En çok merak edilen konular ise transferler ve teknik direktörümüz Şenol Güneş hakkında ki sorular oldu.

FİKRET ORMAN ŞENOL GÜNEŞ MESELESİNE NOKTAYI KOYDU

Fikret Orman son zamanlarda bazılarının göndermek için her şeyi yapmaya çalıştığı Şenol Güneş için yöneltilen soruyu da cevapsız bırakmadı. Basında çıkan haberler doğrultusunda Şenol hoca için bir şikayetiniz var mı sorusuna net bir cevap verdi. Orman “Bir defa Şenol hocayla ilgili bir şikayetim olsa zaten ayrılmıştık. Böyle bir şey söz konusu bile değil. Sezon sonuna kadar bizim hocamızdır. Sezon sonunda da iki taraflı olarak oturup duruma bakıp, eğer ikimizde istersek 2019 için de hocamızı istiyoruz” açıklaması yaptı.

KADRODAN BEŞİKTAŞ RUHU TAŞIMAYAN 5-6 KİŞİ GİDECEK

Kadrodan ise Beşiktaş ruhunu taşımayan ve bu ruhu sahaya yansıtmayan 5-6 futbolcu ile de yolların ayrılacağını dile getiren Orman, bu bende olsam böyle olmalı dedi. Beşiktaş’a yakışmayan davranışlar sergileyip önümüzde ki bir Dorukhan örneğini baz aldığımızda bu ruhu ortaya koymayanlar gidecekler dedi.

Check Also

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle - FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz ) maçı canlı izle seçeneği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir