Ana Sayfa FUTBOL 7 Aralık 2017 492 Görüntüleme

Fatih Terim’den ilk açıklama!

Dün fatih terim cephesinde sürpriz bir haber gelmişti. Bosna Hersek Futbol Federasyonu yetkilileri Fatih Terim'i transfer etmek istediklerini açıklamıştı. Bugün Federasyon yetkilileriyle bir araya gelen Terim, yaptıkları toplantı sonrasında, önümüzdeki günler ne olacağına bakacağız" diyerek açık kapı bıraktı.

Türkiye’nin en iyi teknik adamları arasında olan Fatih Terim, Bosna Hersek Futbol Federasyonu yetkilileriyle bir araya gelerek bir görüşme gerçekleştirdi.

Yeniköy’de bir restaurantta bir araya gelen taraflar yenen yemeğin ardından bir görüşme gerçekleştirdi. Toplantı sonrasında Fatih Terim, Bosna Hersekli dostlarımızla görüşme fırsatımız oldu ve beraber yemek yedik.  Onları burada gördüğüm için son derece memnunum. Tarık Hodzic benim çok eski arkadaşım ve aynı zamanda eski takım arkadaşım. Önümüzdeki günler ne olur bilemiyorum, hep birlikte yaşayıp göreceğiz. Herhangi bir anlaşma durumu olursa açıklama yapılır” dedi.

Bir dönem Galatasaray forması giyen Bosna Hersekli eski futbolcu Tarık Hodzic ise yaptığı açıklamada, Fatih benim çok eski takım arkadaşım ve dostum. İki tarafta düşünecek, inşallah hocam teklifimizi kabul ederek takımın başına geçer. Bosna halkı da Fatih hocamızı takımın başında görmek çok istiyor” ifadelerini kullandı.

Galatasaray’ın son Beşiktaş derbisinde kaybettiği puan sonrasında Fatih Terim’in adı geçmiş, Galatasaray taraftarı Terim’in evinin önüne giderek Galatasaray’a gelmesi konusunda istekte bulunmuştu. Sosyal medyadan yoğun şekilde Fatih Terim gelsin kampanyaları yapan sarı kırmızılı taraftarların Bosna Hersek Milli Takımı gelişmesine nasıl bakacakları merak konusu. Igor Tudor’u yoğun şekilde eleştiren ve istifaya davet eden taraftar haftalardır takımın başına Fatih Terim’in gelmesi yönünde baskı yapıyor.Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Beşiktaş transfer borsası - Altilitahmin.net - bob frisuren kurz