Ana Sayfa FUTBOL 16 Ocak 2019 219 Görüntüleme

Fabri transferi yönetim tarafından istenmiyor

Fabri transferi yönetim tarafından istenmiyor ama aksine Şenol Güneş tarafından takımda aranılan isimlerden birisi olarak görülüyor.

Beşiktaş takımının geçen sezon takımdan yine Fulham’a transfer ettiği kalecisi Fabri gündemden düşmüyor. Ünlü kaleci için yönetim veto hakkını kullanırken teknik direktör ise basın toplantısında bile istediğini belirtti.

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş yapılan toplantıda Fabri’yi takımda görmek istediğini belirttikten sonra sözlerini “en büyük başkan bizim başkan” diyerek tamamladı. Başkan Fikret Orman ise takımın yükselişini baltalamamak adına mümkün olduğu kadar hocanın isteklerini yerine getiriyor. Ancak takımdan ayrılmadan önce Premier ligi çok isteyen Fabri, yönetimi tehdit ederek göndermezseniz gidip geçici bonservisle oynarım demiş. Sizde gider FIFA‘ya şikayet ederseniz ve dava 2 sene sürer. Bu süre sonunda da ancak alacağınız ücretin yarısını alırsınız tehdidi savurmuş.

Takımdan ayrılırken göz yaşları ile taraftara vede eden kaleci Fabri için bunlar timsah gözyaşları demek te kaçınılmaz oluyor bu tehditler karşısında. Bu kadar çok oyuncusunu bağrına basan bir camianın taraftarları her sene birinden mutlaka bir ihanet görüyor. Bir kişiye hak ettiğinden fazla değer vermek gerçekten çok kötü sonuçlar doğuruyor.

Tabi başkan Orman ise teknik direktörün isteği doğrultusunda kişisel hesapları bir kenara bırakıp Fulham’ın durumuna göre bu transferi gerçekleştirmek isteyebilir. Ancak Fulham ligde kalırda küme düşmezse Fabri‘yi salmaz. İşler biraz karışık aslında.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


İlginizi çekebilir

Kartal Porto’yu dize getirdi!

Kartal Porto’yu dize getirdi!

Beşiktaş transfer borsası