Eski Dublin paniği yapan Guckian, Leitrim’e bağlılıklarını değiştirmeye açıldı

Resim: Gary Carr / INPHO

Resim: Gary Carr / INPHO

CHRIS GUCKIAN, Jim Gavin yönetiminde Dublin’le bir kaç lig kampanyasını oynadı ve şampiyonluk panelini her yıl yapamamasına rağmen, çabaları için evde bir 1 madalya kazandı.

Yine de, Leitrim kışı arayacak olursanız, eyaletler arası kariyerinin sonu olmayabilir.

Babası Sean, ilçeden selamlıyor ve eskiden Leitrim patronu Brendan Guckian (ilişki yok) tarafından St Judes kaptanı rolüne odaklanmak için bir yaklaşımı reddetti.

Amcası Paddy ve kuzeni Jimmy, her ikisi de Connacht bölgesini temsil ediyordu ve Guckian gelecekte bir anahtara sahip değildi.

Yeni atanan Leitrim yöneticisi Terry Hyland muhtemelen savunmacıyı 2019 sezonu öncesinde müsaitlikten çıkaracak, ancak şimdilik Dublin SFC tacını Judes’e geri getirmeye odaklanmış durumda.

30 yaşındaki, “Dublin’le iki ligde kampanya yaptım, muhtemelen sahip olduğumu hissettiğim şeyi göstermedim.” Dedi. “Şu an gittiğim yerdeyim, sanırım.

“Farklı Leitrim yöneticileri yıllardır beni aradı. Benny Guckian ile tanıştım ve onunla bir konuşma yaptım – ve John O’Mahony. Bu benim düşündüğüm bir şey.

“Neden yapmadım? Seyahat vardı, Dublin’in hala radarda olabileceğini düşündüm, ama daha da önemlisi, kulübe odaklanmak istedim. Ama ben yazamadım.

“Bir telefon görüşmesi alıp alamayacağım. Amcamları bilirim ve babam çok gurur duyardı. Ama şimdilik Jude’a odaklanacağım. ”

2014’te Dublin’le bir O’Byrne Kupası oyunu sırasında Guckian. Kaynak: Cathal Noonan / INPHO

Google Translate

Google apps
Main menu

“Gerçekten zamanımın tadını çıkardım. Ben sadece… bu bir pişmanlık kaynağı mı? Evet. Hala orada olmaktan hoşlandığımı, onlara baktığımı hissediyorum.

“Orada olduğum zamandan ve şampiyonluk maçlarına gideceğimi biliyorum. Belli ki Kev'ın büyük bir destekçisi olan Kev'a (Kevin McManamon) çok yakın olacağım, o zaman için o ayraçta olmayı çok sevdim.

“Bazı kurulumlar. Dahil olmak harikaydı. Biliyorum, futbolumun sonu gelmedi, muhtemelen yapmayı çok isterim ki, yapmayı çok isterdim.

“Muhtemelen seveceğim bir oyun zamanı almadım. Muhtemelen eğitim için yeterliydi, almayı tercih ettiğim için sağ ayağımı ileri sürmedim.

“Fakat yine, rekabet çok büyüktü. Yarı arkadaki çizgi muhtemelen en rekabetçi olanıydı ve kendimi gördüğüm yer ama büyük pişmanlık yok. Elimden geleni yaptım. ”

Chris Guckian, St Vincent'ın yarı final maçı sırasında. Kaynak: Laszlo Geczo / INPHO

Yargıçlar, Strell’in ve Ballymun Kickham’ların ağır ağırlıkları nedeniyle Dublin’de bulunan Kilmacud Crokes’e karşı çıkıyorlar. Yarı final aşamasına sık sık ziyaret ettiler, ancak dokuz yıl içinde ilk Dublin finali.

Guckian, “Bu sonuca ulaşmak için son olarak cam tavanımızı kırıyoruz” dedi.

“Sadece çizgiyi aşmak ve yarı finallerde kaybettikten sonra o maymunu sırtımızdan çıkarmak harika bir şeydi. Şimdi daha büyük bir meydan okuma var.

“Belli ki Ballymun'u yendik, Vincents'ı yendik ve şimdi benim için muhtemelen Dublin'deki en iyi takımlardan biri, kesinlikle Crokes.

“Bak, listede sadece bir sonraki sıradalar. Bu yıl büyük çekişlerimiz var - eğer yaparsak, bunu zor yoldan yapacağız.

“İlk altı takımdaydık, sadece bu engeli kırmak çok büyük. Ama önümüzdeki Pazartesi günü daha büyük bir tane var. ”

Yeni podcast'imize, The42'de Heineken Rugby Weekly'e abone olun, burada:


BJK Haberleri -BJK Kadrosu -Beşiktaş maçı

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın