Eski Bohs orta saha oyuncusu Fuad Sule, Kuzey İrlanda tarafında Larne’a katıldı

Fuad Sule, 2017 yılında Bohemyalılarla kazanmayı kutluyor. Resim: Ryan Byrne / INPHO

Fuad Sule, 2017 yılında Bohemyalılarla kazanmayı kutluyor. Resim: Ryan Byrne / INPHO

FORMER BOHEMIANS MIDFIELDER Fuad Sule, Konferans Kulübü Barnet FC’den Kuzey İrlanda tarafındaki Larne FC’ye katılmıştır.

21 yaşındaki Sule, NIFL Şampiyonası tablosunda dört maçtan sonra dördüncü sırada olan 31 Ocak’a kadar Inver Reds ile birlikte olacak.

Eski Bohs’ın Yılın En İyi Oyuncusu, geçen sezon Crawley Kasabası yerine yedek olarak gelen Barnet için bir görünüm yaptı.

TRANSFER NEWS: We are delighted to confirm the signing of midfielder Fuad Sule. Fuad, 21, arrives at Inver Park on loan from Barnet, having previously played in the Eircom Premier Division for Bohemians.

Nijeryalı doğumlu oyuncu Shamrock Rovers ve St Patrick’s Athletic’da reşit olmayan rütbelere geldi ve Aralık 2016’da bu Lig Liginde etkilenen Bohemyalılar için imza attı.

2017’de Temmuz ayının İrlanda Futbol Oyuncuları Birliği’nde SSE Airtricity League ve Soccer Writers ’Association’ın kurulmasından bu yana bir yıl geçti.

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Beşiktaş HaberBeşiktaş KadrosuBJK maçı

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın