Ana Sayfa FUTBOL 9 Aralık 2017 1155 Görüntüleme

Erol Bedir: Biz değil, Beşiktaş korksun

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, ligin 15. haftasında Beşiktaş ile karşılaşacakları maç öncesinde iddialı konuştu. Bedir, biz Beşiktaş'tan korkmuyoruz. Biz değil, onlar bizden korksun. Kayseri kent olarak 1054 metre rakımda bulunuyor. Yani bize kimse yüksekten bakamaz. Beşiktaş ile aynı puana sahibiz" dedi.

Kayserispor başkanı Erol Bedir, siyah beyazlı takımla oynayacakları maç öncesinde iddialı bir konuşma yaptı.

İşte Bedir’in konuşmalarından satır başları:

Beşiktaş maçı öncesinde oyuncumuz Deniz Türeç’e verilen ve 1 maçlık cezanın onanması takım oyuncularını daha da ateşlemiş durumda. Takım arkadaşları maçı Deniz için söz verdiklerini söyledi.

BİZ YENERSEK PRESTİJ KAZANIRIZ

Takım oyuncuları Deniz’e verilen haksız ceza sonrasında adeta birbirine kenetlendi. Bu olumsuzluk havası farklı bir motivasyonun oluşmasını sağladı. Takım arkadaşları Deniz Türeç’e Beşiktaş’ı yenecekleri yönünde söz verdi. Beşiktaş Avrupa’da ülkemizi gururlandıracak işler yaptı. Onları burada çok iyi karşılayacağız ancak eli boş göndereceğiz. Beşiktaş ile aynı puana sahibiz. Sahada galibiyet adına olacağız, bu saatten sonra beraberlik bize yaramaz. Beşiktaş’tan korkan bir anlayışla sahada olmayacağız.

Korkmuyoruz, zira Kayseri 1054 rakımda olan bir yer. Bize kimse yüksekten bakamaz. İkinci olarak aynı puandayız ve Beşiktaş Avrupa da büyük işler başarmış bir takım. Onları yenmemiz durumunda büyük bir prestije sahip olacağız. Böyle büyük karşılaşmalarda Anadolu takımları daha motive şekilde sahada olurlar. Oyuncularda böyle büyük karşılaşmalarda kendilerini göstermek için ellerinden geleni yaparlar. Beşiktaş’ı kendi sahamızda yenmemiz durumunda farklı bir prestije sahip oluruz. Ancak onlar yenilirse, onlar için büyük yıkım olur. Beşiktaş karşısında galibiyet ile ayrılırsak kendimizi farklı bir yerde bulabiliriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


Beşiktaş transfer borsası