Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Gençlerbirliği
  • Beşiktaş - Gençlerbirliği
  • Stat: Ankara 19 Mayıs
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 28.10.2016 20:00

Emre Mor krizi patlak verdi - A Milli Takım Haberleri

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Emre Mor krizi patlak verdi - A Milli Takım Haberleri

Emre Mor Hırvatistan karşılaşmasında 84. Dakikasında oyundan çıkınca olanlar oldu. Oyundan çıktıktan sonra su şişesini tekmeleyip daha sonrasında Fatih Terim’e el kol hareketleri yapması büyük şaşkınlık yarattı.

Genç yetenek Emre Mor Terim’in hışmından sonra Mehmet Topal’dan da azar işitti. Son dönemlerde yaşananlar sonrasında Milli takımda neler oluyor sorularını yöneltti. Milli takım’da şimdide Emre Mor krizi meydana geldi. Dünya futbolunun yükselen yıldızı olarak gösterilen yeni yıldız adayının Hırvatistan maçında gösterdiği tepki şaşkınlık yarattı. Maçın 84. Dakikasında oyundan alınan geç futbolcu önce su şişelerini tekmeledi daha sonrasında el kolay hareketleriyle Fatih Terim’e tepki gösterdi.

Futbolcusunun bu davranışlarını gören Terim ne yapıyorsun! Bunları görmedim zannetme dedi. Daha sonrasında futbolcusunu soyunma odasına göndererek kulübeden kovdu. Soyunma odasında Fatih Terim’den uyarılar alan oyuncunun daha sonrasında Milli takım kaptanı Mehmet Topal’ında hışmına uğradığı belirtildi.

Mehmet Topal Emre’ye yapıcı bir konuşma yaparak nasihat vererek, ne yapıyorsun kendine gel bu yaşattıkların hiç hoş şeyler değil. Bu tarz fevri hareketlerin önce kendine sonrasında takıma zarar verir. Bu bir ekip işi ve sende bu ekibin önemli oyuncularından birtanesisin. Futbolda oyundan çıkmalar olur, gerekirse bende oyundan çıkarım. Pas alamadın diye kendi takım arkadaşlarını şikayet etme bunlar hoş davranış değil. Şuan tüm takım arkadaşların adına bu konuşmayı senle yapıyorum. Yaptığın bu davranış çok yanlış hem kendine hemde hocana saygısızlık yaptın. Bu Tip davranışlarını bir daha görmek istemiyoruz bu son olsun. Seni çok sevdiğimizi bilmen lazım ancak bütün herkesi çok üzdün. Bu formayı nice yıllar giyen oyuncular oldu ancak hiçbiri senin yaptığını yapmadı. Bu hatandan ders çıkarman ve bir daha yapmaman gerek. Kendine çeki düzen ver ve Ukrayna ile İzlanda maçlarında kampa öyle gel.

EURO 2016’da yıldızı parlayan Emre’nin daha sonrasında Alman devi B. Dortmund ekibine transferi olmuştu. Emre son Avrupa Şampiyonasında Milli takımın sahada büyük kozlarından birtanesiydi. Son Hırvatistan karşılaşmasında işler ters gitmeye başladı. Özellikle maçın son bölümlerinde ayağına gelen her topu ezen Emre’nin bazı oyuncuların Fatih Terim’e hocam emreyi çıkartın çok şahsi oynamaya başladı dediği öğrenildi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 oylama 2 puan ortalama (2 puan)

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi